General Electric задоволений співпрацею із Крюківським вагонобудівним заводом

Сьогодні, 22 березня на Крюківському вагонному заводі проходили урочистості – відбулася передача Укрзалізниці останньої партії з 5 тепловозів General Electric за проектом доопрацювання 30 локомотивів.

На захід завітав голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько, міністр інфраструктури Володимир Омелян, голова правління УЗ Євген Кравцов, генеральний директор GE по країнам СНД, Європі Ближньому Сході та Північній Африці Гохан Байхан…

Гості оглянули готові до відправлення останні 5 локомотивів, після чого провели для журналістів брифінг, відповівши на їх запитання.

Перед його початком, Міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що без перебільшень це епохальна подія. Він дуже щасливий, що виробництво здійснюється на Крюківському вагонобудівному заводі, флагманом нашої залізничної галузі. Адже сучасна Україна – це в першу чергу сучасна інфраструктура.

Голова правління УЗ Євген Кравцов наголосив, що сьогодні важливий етап розвитку не лише для Укрзалізниці, а й для всієї країни.

«Трішки більше, ніж рік тому, ми змогли досягти домовленості з лідером світового машинобудуванню по постачанню техніки і сьогодні ми завершуємо перший етап цієї угоди, маємо перші 30 локомотивів, які сьогодні вже курсують теренами України, – говорить Євген Кравцов. – Тільки за перші декілька місяців нові локомотиви Дженерал Електрик змогли  зробили більше 4 тис. рейсів, перевезти більше 7, 5 млн тонн грузів. Для нашої компанії це лише початок».

У свою чергу генеральний директор GE по країнам СНД, Європі Ближньому Сході та Північній Африці Гохан Байхан, подякував своїм партнерам та присутнім за співпрацю та запрошення на участь у даному офіційному прийомі. До того він зазначив, що Дженерал Електрик дуже задоволений співпрацею з Крюківським вагонобудівним заводом, що вони дійсно виробляють продукцію найвищої якості.

А в підсумку зустрічі відбулася контрольна поїздка локомотивів.

 

Все по темі: General Electric  задоволений співпрацею  Крюківський вагонобудівний завод 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин