Співпраця Кременчука з Латвійською республікою поглиблюється

21 березня 2019 року до Кременчука прибули Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні пан Юріс Пойканс та другий секретар Посольства Латвійської Республіки в Україні Пан Андрейс Карповічс.

Латвійські дипломати зустрілись з керівництвом міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким.  Після цього Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Пан Юріс Пойканс та другий секретар Посольства Латвійської Республіки в Україні пан Андрейс Карповічс відвідали Малокохнівський кар’єр. Це підприємство засновано одним із відомих латвійських бізнесменів і Пан Посол з зацікавленістю ознайомився з проблемами та досягнення підприємства.

В Інституті розвитку Кременчука (ІРК) з латвійськими гостями зустрілись представники Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та промислових підприємств міста.

Директор ІРК Андрій Мельник розповів про діяльність цієї структури та конкретизував перспективні напрями співробітництва між Латвійською Республікою та містом.

Начальник Центру міжнародної співпраці КрНУ ім. М. Остроградського Андрій Гладирь розповів про співпрацю між Вищою Школою Менеджменту Інформаційних систем ISMA та Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського та зацікавленість кременчуцьких науковців у розвитку співпраці з латвійськими колегами. Пан Посол жваво відгукнувся на пропозицію та пообіцяв допомогти в комунікаціях з провідними вузами свої країни.

Директор Кременчуцького відділення Полтавської торгово-промислової палати Віктор Гинькут розповів про діяльність очолюваного ним відділення та про стан співпраці між кременчуцькими підприємствами та Латвійською Республікою.

Свою зацікавленість у розвитку латвійсько-українського співробітництва висловили керівники ТОВ «НВФ Техвагонмаш». Наприкінці зустрічі гості передали добірку інформаційних матеріалів про економіку, культуру, традиції Латвійської Республіки.

 

Прес-служба ІРК

Все по темі: Кременчук  Латвія  співпраця 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин