У двох областях України не працює Т2: серед них Полтавщина

Відучора в частині районів Полтавської області не працює цифрове ефірне телебачення Т2. Повідомлення про проблеми з трансляцією почалися з’являтися учора у Сумській та Полтавській областях. Зокрема на Полтавщині в селі Красногорівка Великобагачанського району вимкнули ретранслятор, що приймав сигнал.

Як виявилося, єдиний провайдер ефірного цифрового телебачення компанія «Зеонбуд» і державний Концерн РРТ не можуть домовитися між собою про нові тарифи на 2019 рік.

20 березня голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко на прес-конференції говорив, що відключення телебачення не буде:

– Повідомлення Концерна РРТ про те, що вони відключать «Зеонбуд» 18 березня, – це неправда. Це те саме, що «мірятися силами» чи лякати один одного. Вони взяли знову паузу, щоб заспокоїти людей, глядачів і себе. Відключення не буде. Це треба бути самогубцем, щоб під час виборів вимкнути телебачення. Відразу скажуть, що це команда прем’єр-міністра чи когось із кандидатів. У них є час до 1 травня – вони мають домовитися, вийти на договір, який влаштує всі сторони. Крок за кроком вони мають шукати компроміс».

Проте, відключення Т2 сталося на території двох областей. Серед причин називають борг РРТ перед енергетиками.

Свою думку з цього приводу озвучив і Олександр Ткаченко, гендиректор телеканалу 1+1:

– Аларм! Відключено цифрове мовлення в Полтавській, Сумській області, завтра, можливо, у Вінницькій. Вкупі з шматками аналогового мовлення, що десь залишилося. Концерн РРТ та монополіст, Зеонбуд (власники якого ну дуже невідомі кіпрські офшори) не можуть знайти спільної мови. Канали платать – мовлення немає в розпал виборчої кампанії. Ба більше. Зеонбуд пропонує концерну фін допомогу. Ті гордо відмовляються. Мало. Але чи не прекрасний час обрано, щоб обанкротити насправді концерн? Робимо ставки, на чию користь?

Наразі відключення Т2 зачепило 11 районів області. При цьому, у Полтаві телебачення працює.

Наразі невідомо, коли відновиться мовлення в Полтавській та Сумській областях. На сайті Нацради жодної інформації з цього приводу немає. Так само не вдалося з’ясувати ситуацію і в прес-службі. Там порадили писати запит на електронну пошту.

Все по темі: не працює  Т2 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин