У Кременчуці з 1 квітня розпочнеться благодійна акція «Серце до серця»

Днями волонтери акції «Серце до серця» побували в Кременчуцькому перинатальному центрі.  Вже цієї весни ці молоді люди збиратимуть кошти на придбання медичного обладнання для пологового будинку. Кілька років тому за кошти благодійників акції «Серце до серця» було закуплено обладнання для відділення інтенсивної терапії новонароджених.

Як зазначив директор перинатального центру  Радомир Сербін, ця медична апаратура є системою штучного забезпечення процесів життєдіяльності. За  її допомогою медики рятують життя малюків, які народжуються раніше зазначеного терміну з недорозвиненими внутрішніми органами. Радомир Сербін  наголосив, що із появою нового сучасного медичного обладнання в відділенні інтенсивної терапії новонароджених смертність недоношених немовлят скоротилася майже втричі.  Велика допомога в виходженні недоношених дітей також надається з боку міста. Зокрема, виходження одного такого немовляти коштує від 50 до 100 тис грн.. І це лише вартість медикаментів. Ці суми компенсуються за рахунок коштів міського бюджету. Очільник пологового будинку подякував волонтерам акції «Серце до серця» та всім кременчужан за їх небайдужість і благодійні справи, завдяки яким медичний персонал закладу має можливість рятувати дитячі життя за допомогою сучасного дорого вартісного медичного обладнання.

Із 1 квітня у Кременчуці стартує ХІV благодійна акція «Серце до серця».  Цього року в її рамках збиратимуться кошти для придбання кардіологічного обладнання, за допомогою якого надаватимуть медичну допомогу новонародженим дітям із вадами серця в Міському  пологовому будинку. Постійними партнерами  та організаторами  акції «Серце до серця» є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за підтримки міської влади, повідомляє прес-служба мерії.

Все по темі: «Серце до серця»  акція  Благодійна 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин