Для кременчуцьких автолюбителів відкрито сервісний центр МВС нового зразка

Відучора кременчужани –  власники транспортних засобів мають можливість швидко та зручно отримати послуги з реєстрації або перереєстрації своїх авто, видачі та  заміни посвідчення водія, замовити довідку про несудимість тощо.

За інформацією прес-служби міськради, сервісний центр працюватиме за принципом «відкритого» вікна, має прозорі та зручні офіси з сучасним технічним ресурсом,  пристосований для відвідування та користування людьми з обмеженими можливостями. Кременчуцький сервісний центр нового зразка є 7 в Полтавському регіоні та 150 – в Україні. Ремонтні роботи і облаштування сучасною технікою виконано за кошти  міського бюджету.

Відкриття Кременчуцького сервісного центру МВС відбулося за участю міського голови Віталія Малецького, першого заступника голови Полтавської обласної ради Євгенія Холода, керівника регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Віталія  Бондаренка.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що раніше прийняте рішення щодо оновлення та осучаснення сервісного центру МВС, було правильним. Тепер ця установа функціонуватиме в капітально відремонтованому приміщенні, а сучасне технічне обладнання дасть можливість пришвидшити процес надання різних видів послуг громадянам. Керівник міста відзначив, що в приміщеннях сервісного центру враховані умови як для роботи фахівців, як і для відвідувачів,  установа пристосована для безбар`єрного користування громадянами з обмеженими можливостями.  Він висловив слова подяки першому заступнику голові Полтавської обласної ради Євгенію Холоду та начальнику регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Віталію Бондаренку за те, що спонукали до реалізації цього проекту та підтримували його на всіх етапах реалізації.

Перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод наголосив, що у Кременчуці серед інших міст України та Полтавського регіону завжди  приділяється багато уваги питанню створенню комфортних умов для надання громадянам адміністративних і державних послуг. Сьогоднішнє відкриття  сервісного центру є знаковою подією для територіальної громади Кременчука, оскільки в оновленій установі  МВС створені оптимальні умови, що наближують послуги до їх замовників.

У рамках відкриття було підписано Меморандум про співпрацю Кременчуцького  сервісного центру МВС та ЦНАПом Кременчука, відповідно до якого незабаром замовити послугу з реєстрації та перереєстрації автомобілів, замінити посвідчення водія кременчужани зможуть і в Центрі надання адміністративних послуг.

Розташований Кременчуцький сервісний центр МВС за адресою:  40-річчя ДАЇ, 3.

Графік роботи: з вівторка по п’ятницю – з 09.00 до 18.00 год., в суботу – з 09.00 до 16.45 год.. Неділя та понеділок – вихідні дні.

 

Все по темі: відкрито  Кременчук  сервісний центр МВС 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин