У Кременчуці з’явиться сквер Антона Макаренка

На найближчій сесії міської ради депутатам буде рекомендовано розглянути питання щодо надання зеленій зоні загального призначення, що розташована поблизу музею А.С.  Макаренка,  статусу  скверу з  присвоєнням  йому назви.  

За інформації прес-служби міськради, прийняття такого рішення викликано тим, що утримання та благоустрій даної зеленої зони, яка стала улюбленим місцем відпочинку жителів прилеглого мікрорайону,  вимагають значних коштів і сил, а їх у музею А.С. Макаренка немає.  Тому виникло питання щодо присвоєння статусу скверу  цій зеленій зоні, аби в подальшому зберегти її, утримувати та впорядковувати територію за кошти міського бюджету.

Це питання розглядали на сьогоднішньому засіданні комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у Кременчуці.  Під час його обговорення члени комісії вирішили рекомендувати міським депутатам надати зеленій зоні на вул. Макаренка, 4 статусу скверу та присвоїти йому назву «Сквер Антона Макаренка».

 

Все по темі: імені Антона Макаренка  Кременчук  сквер 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин