Астрологiчний прогноз на 25-31 березня

ОВЕН
Обстановка в професiйнiй сферi на рiдкiсть вдала для активних дiй i досягнення кар`єрних висот. Але намагайтесь ставити перед собою реальнi цiлi, щоб уникнути iлюзiй i подальших розчарувань. Стабiльнiсть ваших особистих стосункiв багато в чому залежатиме вiд умiння домовлятися з людьми. На багато що впливатиме ваш настрiй i вмiння прийняти ситуацiю такою, як вона є, не вимагаючи бiльшого i неможливого.

ТЕЛЕЦЬ
Намагайтесь вирiшувати посильнi для вас завдання, не перенапружуйтеся i не берiть на себе всю вiдповiдальнiсть. Є вiрогiднiсть, що вимоги до вашої роботи можуть бути завищенi, контролю буде надто багато. У серединi тижня не бажано приймати поспiшних рiшень про змiну роботи або iншi кар`єрнi змiни. Тиждень сприятливий для встановлення дружнiх контактiв i зав`язування корисних знайомств.

БЛИЗНЮКИ
Цей тиждень вiдкриє перед вами достаток рiзноманiтних можливостей. Ви займатиметесь саме тим, чим хочете, i будете спiлкуватися з людьми, якi вам приємнi. Робота може зайняти бiльшу частину вашого часу, але вона буде цiкавою, успiшною i прибутковою. Та й у особистому життi все складається досить романтично i багатообiцяюче.

РАК
Практичнiсть i витриманiсть – ось якостi, якi приведуть вас до успiху. Цього тижня ви можете познайомитися з людиною, яка зiграє важливу роль у вашiй кар`єрi. Намагайтесь уловити флюїди змiн, щоб максимально скористатися сприятливими можливостями. Не турбуйтеся з приводу дрiбних неприємностей i не сумуйте. Ваша схильнiсть все робити швидко похвальна, проте не забувайте, що найбiльш простий i швидкий спосiб вирiшення проблеми – далеко не завжди найкращий.

ЛЕВ
Ваша самокритичнiсть i вимогливiсть до себе i до оточуючих дозволить творити дива в планi роботи, але може зiпсувати вашi стосунки. У першiй половинi тижня будьте обачнi в контактах, не шокуйте колег i друзiв своєю прямолiнiйнiстю i зайвою рiзкiстю. У п`ятницю буде можливiсть скористатися хорошим шансом, щоб змiнити своє особисте життя. Тiльки не втрачайте голови i нiчим не жертвуйте.

ДIВА
Вам може здатися, що ви заплуталися в ситуацiї, що склалась. Вам необхiднi спокiй i тиша для розумiння, що робити далi. Ймовiрне просування по службi або подорож за кордон. Не вiдволiкайтеся вiд сторонньої допомоги, вашi сили i можливостi не безмежнi. Намагайтеся не давати приводу для ревнощiв i сварки з близькими людьми. Пам`ятайте: свiй свiт багато в чому ви створюєте самi.

ТЕРЕЗИ
Цього тижня гострi життєвi моменти згладяться, i виникне бiльше взаєморозумiння з навколишнiм свiтом. Професiйнi справи почнуть просуватися завдяки пiдтримцi партнерiв. Можливi вдалi переговори з кредитних питань, не виключене отримання спонсорської допомоги. Сприятливий перiод для початку нових проектiв. Проте придивiться уважнiше до людей, якi вас оточують, оскiльки вашi вiдвертiсть i доброта можуть вам же й нашкодити.

СКОРПIОН
Ситуацiя, що склалася цього тижня, сприятиме усуненню непорозумiнь i змiцненню вашого авторитету. Ви зможете успiшно завершити важливi справи i одержати прибуток. Середа – сприятливий день для здiйснення задуманого, пiдключайте до роботи тiльки надiйних i перевiрених людей. У вихiднi вас чекають зустрiчi з друзями i насичена культурна програма.

СТРIЛЕЦЬ
Цього тижня неминучi змiни, як у режимi роботи, так i в способі життя, але вони будуть до кращого. Через дух заперечення i непоступливiсть ви можете отримати славу неприємної людини. Будьте добрiшими i привiтнiшими. Доклавши певнi зусилля, ви зможете повернути своє кохання i налагодити сiмейне життя.

КОЗЕРIГ
У понедiлок i четвер вiрогiднi дiловi зустрiчi, якi будуть конструктивними i вiдкриють хорошi перспективи. Тiльки поводьтеся чесно, не обiцяйте золотi гори. Результати багато в чому залежатимуть вiд вашої працьовитостi i вмiння аналiзувати ситуацiю. Бажано нiкого не посвячувати у вашi плани i задуми. Варто побоюватися конкурентiв, особливо в особистому життi.

ВОДОЛIЙ
У понедiлок у неформальнiй обстановцi можна буде вирiшити вельми значнi дiловi проблеми. Перед вами можуть вiдкритися новi можливостi. У середу не варто багато базiкати i iнтригувати на роботi. У серединi тижня не афiшуйте свої плани, дiйте таємно, i успiх буде на вашому боцi. У недiлю не варто критикувати близьких людей, якщо ви не хочете у вiдповiдь одержати шквал негативних емоцiй.

РИБИ
Заради досягнення мети цього тижня вам доведеться пожертвувати вiльним часом i своїми планами. Але вас повинна пiдтримати та обставина, що все, що ви робите, обiцяє успiх i прибуток. У четвер варто взяти на себе роль органiзатора або координатора. I у вас буде безліч можливостей блиснути талантами. У п`ятницю краще вести справи чесно i вiдкрито: тiльки таким чином ви зможете уникнути проблем.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин