Помідори: користь і шкода

Томати є настільки звичним продуктом на столах українців, що ми не здогадуємось про потужний вплив плоду на здоров’я і самопочуття людини. А між тим варто відзначити неоднозначність використання в їжу помідорів: вони можуть одночасно бути корисними і шкідливими.

Користь томатів

Помідори – джерело вітамінів. Це натуральний продукт, тож левова частка корисних компонентів засвоюється чи не повністю. Це вітаміни РР, Е, А, В6 і В2. Крім того, у томатах присутній вітамін К, який належить до категорії компонентів, що рідко зустрічаються в продуктах. Не можна не підкреслити і той факт, що в помідорах присутні мінерали і деякі корисні складові елементи. Це лимонна, яблучна і винна кислоти, які є невід’ємною умовою для нормального функціонування організму.

Іншою корисною властивістю томатів є вміст мінеральних солей, глюкози, фруктози і навіть йоду. Крім того, вони містять залізо, цинк, натрій, марганець, магній. Саме магній необхідний для оптимального функціонування нервових клітин і запобігання стресів.

Як помідори захищають від раку

Медики цінують томати і наполягають на обов’язковому включенні цього плоду в раціон через те, що в його складі присутній один із найбільш потужних антиоксидантів. Це лікопін. Цінність цього компонента полягає в тому, що він є активною протираковою речовиною. Його сила спрямована на протидію розвитку мутацій ДНК. Більш того, лікопін може запобігати зростанню канцерогенних клітин у тканинах організму. Саме цей компонент надає томатам яскраво виражений червоний відтінок. Особлива користь компонента виникає при у вживанні в їжу не сирого, а приготованого овоча. Тому, готуючи салати із помідорами, їх слід присмачувати рослинною олією. Корисні і бочкові помідори.
Протиракові властивості томатів доведено клінічно. Адже протягом кількох десятиліть проводилися ретельні дослідження з даного питання. Продуктивність використання овочу в цьому плані спрацьовує за рахунок того, що протизапальні та антиоксидантні властивості томату досить високі. Оскільки розвиток раку запускається за рахунок протікання запальних захворювань та механізму окислювальних процесів, включення в меню помідорів дає шанс у рази знизити ймовірність виникнення в організмі таких страшних негативних процесів.

За висновками учених, особливо томати ефективні в запобіганні раку передміхурової залози. Саме цей фактор відмінно вивчений і досліджений.

Іншою важливою речовиною, що міститься в томатах на правах компонента, що убиває ракові клітини, є онкопротектор альфа-томатін. Сукупність даного елемента з лікопіном у цьому яскравому овочі спрацьовує як захист від онкології в області легенів, підшлункової і молочної залози.

Чим ще корисні помідори

Томати можуть відмінно *регулювати функціонування нервової діяльності* людини. Вони належать до категорії антидепресантів. У їх складі присутній серотонін, який відповідає за гарний настрій, спокій і бадьорість.

Іншою перевагою вживання помідорів можна назвати відмінний *ефект для схуднення*. Якщо вживати овоч разом зі шкіркою, це поліпшить перистальтику кишечника. Таким чином, імовірність виникнення запору знижується, що стимулює нормалізацію метаболізму.

Насіння томатів – окрема тема. Вони відрізняються унікальною властивістю, яка, у певній кількості, дозволяє розріджувати кров. Тому вживання цього овоча є *профілактикою виникнення тромбозу*.

Вживаючи томати в їжу, варто пам’ятати, що у стиглих овочах набагато більше вітамінів, ніж у недостиглих плодах. Крім того, червоні сорти визнані максимально кориснішими, ніж не менш смачні та апетитні жовті, помаранчеві, рожеві і чорні різновиди.

Яку небезпеку таять томати

Незважаючи на всі плюси і користь, помідори можуть і зашкодити. У складі цього червоного овоча міститься досить багато щавлевої кислоти. Вона у свою чергу негативно позначається на водно-сольовому обміні, що протікає в організмі будь-якої людини. Саме тому томати варто обмежити у вживанні тим людям, які страждають через проблеми з нирками і опорно-руховим апаратом.

Не можна забувати і те, що помідори можуть бути потужним алергеном.

Оскільки томати мають потужну жовчогінну дію, вживати їх безконтрольно тим, хто страждає від жовчнокам’яної хвороби, небезпечно. При регулярному вживанні в їжу даного овоча може спостерігатися розростання каменів фосфатної і оксалатной природи походження. Варені томати, які можуть бути присутніми у складі пюре, борщів, супів, і їх консервовані версії часто провокують утворення або зростання каменів, що знаходяться в нирках і сечовому міхурі.

При цьому томатами, закрученими в банки, не рекомендується зловживати гіпертонікам і людям з іншими відхиленнями в роботі серцево-судинної системи. Крім того, мариновані і солоні варіації їм теж заборонені.

Щоб не завдати шкоди своєму здоров’ю, слід уникати деяких поширених харчових сполучень. Ніколи не варто комбінувати цей плід із рибою, яйцями, хлібом і м’ясом.

Все по темі: корисні поради  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин