В Україні оновили правила для ремонту і реконструкцій будинків

 

 

Кабмін підтримав законопроект, представленний Мінрегіонбудом. Представники останнього запропонували не обтяжувати людей дозволами для певних видів ремонтних робіт.

Новину передає «Преса України».

Вчора, 20 березня, Кабмін дав добро на затвердження постанови про розширення переліку будробіт, які не потребують дозволу. Як відомо, документ був представлений Мінрегіонбудом. До переліку потрапили будівлі, які перебувають в експлуатації, однак потребують капремонту чи технічного переоснащення.

окрема, дозволу відтепер не потребуватимуть роботи зі зміни системи тубопроводів, реконструкція дитячих та спортивних майданчиків та тому подібне. Нововведення прокоментував начальник відділу продажів міні-міста Олександр Панфілов.

«Відтепер, щоб поміняти утеплювач фасаду, вставити нові віконні рами, встановити антенне обладнання, поміняти системи трубопроводів, встановити індивідуальні лічильники, протипожежної системи, створити додатковий дитячий майданчик тощо не буде потрібно ні окремих дозволів, ні наступного акта введення в експлуатацію», – роз’яснив він.

За його словами, тепер ремонтні роботи проводитимуться набагато швидше. Тим не менше експерти зазначають, що такий хід подій може привести до зловживання та виникнення аварійних ситуацій.

«Необхідні обмеження для зміни поверховості будинків. Уже є випадки в Печерському районі Києва, коли намагаються домогтися 1-2-поверхової надбудови в уже існуючих будинках-сталінках (без шкоди для несучої конструкції). Боюся, що використання цієї постанови в корисливих цілях окремими «бізнесменами», може вилитися в катастрофу. При надмірному навантаженні на стіни, основу і фундамент будівлі», – додав він

Все по темі: будинки  правила  ремонт 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин