В Україні почали діяти нові правила авіаперевезень

З березня 2019 року в Українських аеропортах запрацювали нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу. Вони були затверджені Державною авіаційною службою, – повідомляє Аvianews. Так, одним з основних нововведень стала відмова від обов’язкової безкоштовної норми багажу. Буквально, Державіаслужба узаконила сформований статус-кво, коли авіакомпанії продавали квитки з України за безбагажними тарифами.

Також у нових правилах передбачена плата за реєстрацію в аеропорту, яка вже не один рік стягувалася деякими авіакомпаніями. Новими правилами передбачено зміну часу закінчення реєстрації і посадки у літак. Якщо старі правила зобов’язували авіаперевізників закривати стійки реєстрації не раніше 40 хвилин до вильоту, а виходи на посадку – не раніше 10 хвилин до вильоту, то тепер ці терміни встановлені як 45 хвилин і 15 хвилин відповідно. Варто також зазначити, що з правил прибрали вимогу про обов’язкове безкоштовне надання всім пасажирам прохолодних напоїв. Тепер пасажир може розраховувати тільки на воду по запиту.

У розділі про класи обслуговування в перелік додано перший клас. Також Служба прибрала мінімальну норму відстані між кріслами. Зокрема, якщо раніше авіаперевізники повинні були встановлювати сидіння з кроком не менше 31 дюйм в бізнес і преміум-класі і не менше 29 дюймів в економ-класі, тепер ця норма не закріплена законодавчо і залишена на розсуд авіакомпанії.

Все по темі: авіаперевезення  Нові  правила 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин