15 травня у Кременчуці розпочнеться міський етап гри «Джура»

Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура») триватиме три дні, з 15 по 17 травня.

Проходитиме він на базі спортивно-оздоровчого табору «Супутник». Збір роїв шкільних куренів намічається в закладі загальної освіти №24.

Про це було повідомлено на засіданні координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради Полтавської області, яке відбулося під головуванням заступника міського голови Руслана Проценка.  Руслан Проценко зазначив, що цей всеукраїнський патріотичний вишкіл є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Метою гри «Джура» є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості, а починаючи з минулого року, гра «Сокіл» («Джура») є окремим  підрозділом міської програми з національно-патріотичного виховання молодих кременчужан.

Відповідно до змін щодо системного підходу до організації та проведення військово-патріотичної гри «Джура», що відбулися на державному рівні, заходи військо-патріотичного виховання мають інтегруватися в навчально-виховний процес закладів загальної освіти. На цьому було наголошено  методистом департаменту освіти Кременчука Володимиром Теміровим під час презентації Положення про Міський етап  Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  грі «Сокіл» («Джура»). Зокрема, він відмітив, що безпосередня підготовка роїв  до участі в різних етапах Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  грі «Сокіл» («Джура») у школах повинна здійснюватися протягом навчального року. Щодо програми міського етапу військово-патріотичної гри, то  з учасниками заходу будуть проведені різноманітні навчально-виховні заходи, конкурси та змагання спортивного та військово-патріотичного характеру, серед яких, «Розвідники». «Снайпер», «Впоряд», «Козацькі герці», «Рятівник», «Пластун», майстер-класи з художньо-прикладного мистецтва, творчі вечори тощо.

 

 

Все по темі: гри "Джура"  Кременчук  міський етап 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин