Близько 280 молодих кременчужан зможуть підзаробити влітку

Кошти на оплату їх праці закладено в міському бюджеті Кременчука.

Цього літа громадськими оплачувальними роботами планується охопити близько 280 молодих кременчужан.

За інформацією прес-служби міськради, кошти на оплату їх праці закладено в міському бюджеті Кременчука. Розмір заробітної плати за місяць, яку отримають учні та студенти за участь в громадських роботах, відповідає мінімальній заробітній платі по Україні.

У Кременчуці соціальний проект щодо тимчасового працевлаштування на час літніх канікул було запроваджено понад 10 років тому. Перевага при працевлаштуванні традиційно надається кременчуцьким дітям із сімей пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей із сімей вимушених переселенців із Східних регіонів України, дітей, із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Цього року відбулися зміни в механізмі формування банку даних учасників громадських оплачувальних робіт. Заяви на участь у них тепер приймаються в Центрі надання адміністративних послуг.

Цю послугу можна замовити одним із зручних способів:

  • особисто, за пред’явленням документа, що посвідчує особу (для повнолітніх осіб), одним із батьків для дітей віком від 14 до 18 років;
  • уповноваженим представником за пред’явленням документа, що посвідчує особу та довіреності, в якій чітко визначені юридичні дії,  які належить вчинити повіреному;
  • через особистий кабінет на сайті ЦНАП.

Інформацію щодо реєстрації у банку даних та організації робіт можна отримати у фахівців Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (вул. Академіка Маслова, буд.15/4, тел.: 3-21-50, 096-728-42-08, е-mail: [email protected]).

 

Все по темі: громадські роботи  Кременчук  молодь 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин