Реформування завершено: на базі лікарень Кременчука запрацювали стоматкабінети

Реформа, яка   проводилась у міській стоматологічній службі, передбачала відкриття стоматологічних відділень на базі лікарень «Кременчуцька»,   «Придніпровська» та «Правобережна».  

Відучора, 25 березня після проведення капітального ремонту повноцінно розпочали працювати стоматологічні кабінети в лікарнях «Придніпровська» та «Правобережна». Напередодні було відкрито комунальний стоматкабінет у поліклініці  лікарні «Кременчуцька» на Молодіжному. Всі нові  місця прийому комунальними стоматологами розташовуються неподалік від зупинок громадського транспорту.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Як організовано прийом пацієнтів у відкритих після капітальних ремонтів комунальних стоматологічних кабінетах  перевірила заступник міського голови Ольга Усанова. Вона відмітила, що в рамках реформування міської стоматологічної служби для зручності городян депутатами міської ради  було прийнято рішення про відкриття стоматкабінетів у закладах охорони здоров’я в  різних мікрорайонах міста.  Головним офісом реформованого стоматологічного центру Кременчука було залишено поліклініку на вул. Київській. У всіх цих відділеннях  повністю скомплектовано штат медперсоналу, створені належні умови для роботи та надання стоматологічних послуг пацієнтам, кожне стоматологічне відділення забезпечене необхідною апаратурою та лікувальними матеріалами для безкоштовного обслуговування пільгових категорій громадян.

Кременчужанам також нагадують, що в комунальних стоматологічних кабінетах за кошти міського бюджету   передбачено надання 20 безкоштовних послуг 14 пільговим категоріям кременчужан.

 

Все по темі: Кременчук  реформу завершено  стопаткабінети запрацювали 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин