Шляховики Кременчука займаються поточним ремонтом доріг

На сьогоднішній день шляховики також охопили ремонтними роботами внутришньоквартальні проїзди в районі бульвару Автокразівський та вулиці Небесної Сотні.

Із настанням сприятливих погодних умов кременчуцькі шляховики розпочали поточні ремонт доріг різного значення. Із кожним днем до планів робіт ШРБУ додаються нові об’єкти дорожнього господарства, куди заходить дорожня техніка.

За інформацією прес-служби міськради, другий тиждень на вулиці Вадима Пугачова тривають масштабні дорожні роботи. Наразі бригади ШРБУ проводять укладання нового асфальту з боку вул. Леонова, а з боку вул. Київська – виконують підготовчі роботи до асфальтування, знімаючи ушкоджене покриття.

На сьогоднішній день шляховики Кременчука також охопили ремонтними роботами внутришньоквартальні проїзди в районі бульвару Автокразівський та вулиці Небесної Сотні.

До уваги водіїв транспортних засобів! Рух автотранспорту на магістралі по вул. Вадима Пугачова та прилеглих до неї провулках може бути  дещо ускладнено через роботу спеціалізованої дорожньої техніки. Кременчужан просять з розумінням поставитися до роботи шляховиків, які роблять все можливе, щоб городянам було комфортно і зручно пересуватися містом.  

Все по темі: Кременчук  ремонт доріг  шляховики 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин