Суб’єктів господарювання Кременчука запрошують сьогодні до обговорення

Початок о 14:00 год.

Сьогодні, 26 березня в  малому залі №1  виконавчого комітету міської ради  о 14:00 відбудеться засідання робочої групи з питань реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», де буде розглянуто 2 проекти регуляторних актів:

  1. Про затвердження норм надання (споживання) послуг з вивезення (перевезення) побутових відходів для населення, підприємств, установ та організацій міста Кременчука.
  2. «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових (крім закладів ресторанного господарства) у нічний час на території м. Кременчука».

«Запрошуємо зацікавлених юридичних та фізичних осіб- суб’єктів господарювання взяти участь у обговоренні», – йдеться в повідомленні.

Зі змістом проектів та аналізом регуляторного впливу до них можна ознайомитися на офіційному сайті Кременчуцької міської ради: kremen.gov.ua у розділі «Влада» – «Структурні підрозділи» –  «Управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики» – закладка «Проекти регуляторних актів».

 

Все по темі: Кременчук  обговорення  суб'єкти господарювання 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин