У Кременчуці хочуть запровадити конкурс на кращого експортера міста

Сьогодні, 26 березня в Інституті розвитку Кременчука під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка відбулось засідання Міжвідомчої комісії з питань експорту, яка  є органом, створеним для координації роботи в сфері виконання  міської Програми просування продукції міста Кременчук на зовнішні ринки.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Володимир Пелипенко наголосив, що влада Кременчука зацікавлена в сприянні експорту продукції міських підприємств на внутрішні та зовнішні ринки. Тому він запропонував обговорити формат роботи міжвідомчої комісії за даним напрямком діяльності.

У рамках обговорення директор  Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник запропонував винести на розгляд ті питання та конкретно заходи, які можна вирішити на місцевому рівні. Одним з таких заходів може стати загальноміський конкурс на кращого експортера. Зокрема, конкурс пропонується проводити щорічно серед представників малого, середнього і великого бізнесу в розрізі різних галузей економіки, представлених у місті.

В обговоренні взяли участь директор Кременчуцького відділення Полтавської ТПП Віктор Гинькут, начальник бюро маркетингу ПАТ “Кременчуцький колісниці завод” Андрій Гржимальський, заступник начальника митного поста “Кременчук” Сергій Басевський, начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк та інші.

 

Все по темі: конкурс  Кременчук  на кращого експортера 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин