Через несплату аліментів кременчужанин залишився без житла і виплатив понад 175 тис. грн заборгованості

Житель Кременчука, який роками забував про аліменти, сплатив понад 175 тис грн боргу, але після того, як державні виконавці описали та реалізували  ½ частину трикімнатної квартири – власності боржника.

Чоловік роками ухилявся від виконання своїх батьківських обов’язків та аргументував своє небажання відсутністю роботи та грошей. З вступом у дію законів #ЧужихДітейНеБуває неплатника було внесено до Єдиного реєстру боржників, винесено постанови про тимчасове обмеження у праві керувати транспортним засобом, виїзду за кордон, користуватися зброєю та полювати.  Навіть відпрацювання суспільно корисних робіт не спонукало чоловіка до виконання батьківського обов’язку.

Про це повідомляє пресс-служба ГТУЮ у Полтавській області

Після того, як було встановлено, що боржник має ½ частину трикімнатної квартири державний виконавець Автозаводського відділу ДВС міста Кременчук провів опис даного майна та передав його на реалізацію до ДП «СЕТАМ».

«Після реалізації майна, гроші в сумі понад 175 тис. грн було спрямовано на погашення заборгованості по аліментам», – розповів очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Тож, щоб не залишитися без свого майна, юристи рядять вчасно та добровільно виконувати рішення суду.

Все по темі: залишився без житла  Кременчук  несплата аліментів 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин