Комунальники Кременчука прибирають прибережну смугу річок

Відсьогодні бригади комунального підприємства розпочали роботи з санітарного прибирання прибережної смуги річки Сухий Кагамлик і водовідвідних каналів у мікрорайоні Ревівка. До них залучено 3 бригади комунальників та 5 одиниць спеціалізованої техніки.

За інформацією прес-служби міськради, сміття, яке накопичилося в цих місцях, надзвичайно багато. Характерно, що в переважній більшості – це відходи від побутової діяльності людей, які проживають в районі річки Сухий Кагамлик та водовідних каналів, а також  громадян, що зупинялися поблизу води на відпочинок.

Як зазначають на КП «Благоустрій Кременчука»,  за цей час із прибережної зони об’єктів водного господарства міста було зібрано більше 5 куб. м сміття.  Санітарне прибирання природозахисних прибережних смуг триватиме. Вцілому, на обслуговуванні у комунального підприємства знаходиться понад 1 тис. гектарів міської території.

Комунальники звертаються до кременчужан із проханням із повагою ставитися до їх праці, викидати сміття тільки в пристосовані для цього місця, не засмічувати та берегти природу.

Також кременчужанам нагадують, що у Кременчуці з 11 березня по 11 червня триває тримісячник чистоти та порядку.  Метою цього заходу є наведення належного порядку у місті після зимового періоду, своєчасного та безперебійного вивезення сміття з території міста, покращення його санітарного стану.  У рамках проведення тримісячника чистоти і порядку підприємства, організації усіх форм власності, учбові закла­ди, установи повинні навести по­рядок та благоустрій на прилеглих та закріплених територіях.

 

Все по темі: комунальники  Кременчук  прибирання береги річок 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин