Олег Скрипка та оркестр «НАОНІ» по-справжньому завели кременчуцьку публіку

Концерт тривав дві години та кременчужани ніяк не хотіли відпускати артистів зі сцени…

Вчора ввечері, 26 березня Міський палац культури заполони кременужани, адже на сцені виступав відомий український співак Олег Скрипка разом з Національним академічним оркестром народних інструментів «НАОНІ».

Виступ був по-справжньому феєричним, адже зал переповнювали звуки різноманітних інструментів: кобзи, цимбал, бандури, ліри… Та беззаперечно спів Олега Скрипки. А розпочався концерт із пісні «Ой, у вишневому садку». Після чого співак привітався із глядачами та побажав доброго весняного вечора. Далі послідкувала пісня «Чому в мене заплакані очі».

У переривах між піснями Олег Скрипка вів із глядачами душевну розмову, розповідав факти та домисли з приводу історії української пісні, зав’язував із залом діалог. Наприклад, яка найпопулярніша пісня за останні 100 років? Із залу звучали різні варіанти але вони були близькими та все ж таки неправильними. І, на останок серед глядачів прозвучала правильна відповідь – «Очі чорні». До речі, її автор – уродженець з Полтавщини. Про це також розповів співак і заспівав її, проте уже у своєму перекладі.

Також Олег Скрипка розповів, що в стародавні часи, 10 років тому, так би мовити повоєнні часи, його запросили на вечір пам’яті Володимира Висоцького, де він виконав дві пісні, серед яких була – «Біда». Потім як виявилося рід Висоцьких походить зі столиці України.

Звичайно, не обійшлося і без «Щедрівочки», «Ой ходить сон», веснянок та коломийок. А у супроводі НАОНІ вони звучали просто неймовірно, заворожуючи все тіло, по ньому лишень пробігали «мурахи».

А глядачі постійно вигукували із залу, просячи заспівати пісню «Весна» і майже наостанок вони її все ж таки почули. За словами Олега Скрипки веснянки співаються, щоб прийшла весна, а коломийки – кохання. Також він зазначив, що вже 33 роки виступає на професійній сцені, а скільки ще було до цього… Університет, школа, стільчик… А от НАОНІ вже 50 років на сцені.

Окрім цього співак танцював на сцені, стрибав, передаючи через пісню кожну емоцію, навіть стрибав до залу, проходився між рядами, танцював з маленькою дівчинкою, кружляв за руку глядачку та грав на трубі посеред залу. Його щирість та відкритість просто не знала меж.

Вечір добігав до завершення, проте глядачі ніяк не хотіли відпускати співака, вони піднялися, і стоячи гучно аплодували просячи продовження. Тож для них ще прозвучала пісня «Країна мрій».

Перед концертом Олег Скрипка провів для кременчуцьких журналістів невеличку прес-конференцій, інтерв’ю з якої читайте незабаром на нашому сайті.

 

Все по темі: концерт  Кременчук  Олег Скрипка та НАОНІ 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин