Вибори 2019

31 березня, уже цієї неділі, в Україні відбудуться вибори президента. Це найбільш очікувана політична подія першої половини 2019 року. Адже саме вибори 2019 покажуть рівень демократії у нашій державі і визначать, хто ж буде представляти Україну на міжнародній арені у найближчі роки.

Етапи виборів

• Початок виборчого процесу в Україні – 30 грудня.
• Старт реєстрації учасників (партійних кандидатів чи самовисуванців) у Центрвиборчкомі – 31 грудня.
• Заключний день подання реєстраційних документів у ЦВК – 3 лютого 2019.
• Завершення реєстрації претендентів на президентський пост – 8 лютого 2019.
• Перший тур голосування відбудеться в останню неділю березня (31 числа).
• Офіційні результати будуть оголошені у термін до
10 квітня. Також до цієї дати ЦВК буде прийнято рішення про необхідність другого туру голосування.
• Результати голосування від 31 березня 2019 опублікують у «Голосі України» й «Урядовому кур’єрі» до 13 квітня.
• Другий тур, у разі, якщо жоден із кандидатів не набере 50%+1 голос, відбудеться
21 квітня.
• Протокол ЦВК за результатами другого туру оприлюднять до 1 травня 2019.
• Публікація офіційних результатів президентських виборів 2019 у газетах «Голос України» та «Урядовий кур’єр» – 4 травня.
• Після урочистої церемонії присяги у Верховній Раді новий глава держави вступить на посаду до 3 червня.

Передвиборчі рейтинги

Розмови про рейтинги у нашій політиці давно асоціюються зі співпрацею зі штабом того чи іншого кандидата, адже рейтинги напряму використовують для впливу на свідомість людей. Через це апелювання до рейтингів стає більш схожим на ворожіння, адже вгадати, який із наданих рейтингів є правдивим чи близьким до правди, – важко. Тож ми про них говорити і не будемо. Зупинимось лише на світових тенденціях вибору. Прикладом можна брати США, Францію чи Італію, де перемогу на попередніх виборах отримали не системні політики, а ті, хто практично протистояв звичним політикам. В Україні також є кандидат, який є таким самим «несистемним». Тож чи буде Україна серед країн із незвичним вибором, побачити можна буде дуже скоро. Слід зазначити, що всі подібні «несистемні» політики під час свого перебування при владі із неймовірною швидкістю втрачають свій рейтинг та рівень довіри. Гарним прикладом цього є президент Франції Емманюель Макрон.
Зараз же зрозуміло, що Україну чекає і другий тур виборів. Хто до нього потрапить, можна буде дізнатись доволі швидко.

Правила голосування в Україні

Відповідно до законодавства, обрання президента проводиться шляхом таємного волевиявлення громадян України, які досягли повнолітнього віку. Для отримання бюлетеня і подальшого голосування виборець повинен надати члену комісії паспорт або інший документ, що посвідчує українське громадянство.
Вибори проводяться на виборчих дільницях за місцем проживання. Вони будуть організовані у кожному місті та населеному пункті країни. Громадяни України, які перебувають за кордоном, також мають право брати участь у голосуванні на спеціальних ділянках при дипломатичних установах.
У передвиборчий період органами Державного реєстру складаються списки виборців, де вказуються дані громадян України від 18-ти років, які володіють правом голосу. Виборці можуть перевірити правильність внесених даних, прийшовши на дільницю за місцем прописки.
Час роботи виборчих дільниць – із 8-ої ранку до 20-ої вечора.
Журналісти «Вісника Кременчука» разом із колегами «Громадське. Кременчук» будуть уважно слідкувати за ходом виборів, працювати на дільницях і робити прямі включення та ефіри. Тож слідкуйте за нами на сайтах vestnik.in.ua, kgtv.com.ua. Ютюб каналі «Hromadske.ua» Кременчук та на наших сторінках у Фейсбуці.

Кандидати на посаду

За законом, балотуватись «на президента» мають право громадяни, які досягли 35-ти років, живуть в Україні протягом останніх 10-ти років, вільно володіють українською мовою. Можливо висунення кандидатів від політичних партій або ж самостійне висунення. Кожен кандидат у президенти повинен надати паспорт, автобіографію, програму, заяву, а також внести заставу в сумі 2,5 млн гривень. У разі програшу дана грошова застава не повертається. А ось, якщо зняти свою кандидатуру до моменту друку бюлетенів, – гроші у повному обсязі можна забрати.
Бажаючих очолити Україну було чимало. Загалом документи до ЦВК подала 91 особа, а от зареєстровано було лише 44 кандидати. Звісно, частина з них, схоже, і не планувала вести боротьбу, тож зняла свої кандидатури на користь інших. Отже, на сьогодні залишилось 38 кандидатів.
Андрій Садовий та Дмитро Добродомов зняли свої кандидатури на користь Анатолія Гриценка, Євген Мураєв – на користь Олександра Вілкула, Сергій Кривонос – на користь Петра Порошенка. Також від участі у виборах відмовився Дмитро Гнап. Сергій Тарута заявив про свою підтримку Юлії Тимошенко.

Серед кандидатів залишились:

Петро Порошенко
Юлія Тимошенко
Володимир Зеленський
Анатолій Гриценко
Роман Безсмертний
Олександр Шевченко
Юрій Дерев’янко
Ілля Ківа
Юрій Бойко
Олег Ляшко
Ольга Богомолець
Валентин Наливайченко
Ігор Шевченко
Віталій Скоцик
Сергій Каплін
Віталій Купрій
Роман Насіров
Геннадій Балашов
Олександр Вілкул
Олександр Мороз
Аркадій Корнацький
Олександр Данилюк
Інна Богословська
Ігор Смешко
Микола Габер
Віктор Бондар
Сергій Носенко
Віктор Кривенко
Сергій Кривонос
Руслан Ригованов
Андрій Новак
Юрій Тимошенко
Василь Журавльов
Юлія Литвиненко
Юрій Кармазін
Олександр Ващенко
Володимир Петров
Олександр Соловйов

Все по темі: вибори  кандидати  україна 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин