Дитячий табір «Зоряний» вперше організує для кременчужан 4 відпочинкові зміни

Перша відпочинкова зміна розпочнеться з 1 червня.

Цього року в позаміському комунальному закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний» за всю історію існування дитячого закладу буде вперше проведено  4 відпочинкові тури. Введення  додаткової оздоровчої зміни обумовлено попитом, яким користується табір серед юних відпочивальників.

Як зазначив директор закладу Григорій Угніч, на сьогоднішній день майже 90% путівок замовлено. Відповідно до планових показників, у таборі має оздоровитися та відпочити понад 1,5 тис. дітей.

З кожним роком матеріально-технічна база позаміського цього дитячого закладу удосконалюється. На ці цілі виділяються кошти з міського бюджету.

За інформацією Григорія Угніча, тільки цього року за міські видатки проводяться роботи з  облаштування окремого медичного блоку, капітального ремонту 6 і 12 корпусів, виконується поточний ремонт 5 корпусу, здійснюється заміна тротуарної плитки біля клубу, а також поблизу 1 і 6 корпусів, запроваджуються енергоефективні заходи, будується 2 альтанки, удосконалюється система очищення води, завершується капітальний ремонт двоповерхового корпусу тощо. Із цього року всі дитячі корпуси комунального табору «Зоряний» будуть облаштовані окремими системами водопостачання та  туалетами.  Всі роботи мають бути завершені до старту оздоровчої кампанія. Перша відпочинкова зміна розпочнеться з 1 червня.

 

Все по темі: 4 відпочинкові зміни  дитячий табір "Зоряний"  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин