Майже половина дітлахів Кременчука зможе оздоровитися влітку

Мережу закладів дитячого оздоровлення Кременчука збережено. Показники оздоровлення дітей в рамках цьогорічної літньої кампанії буде збільшено.

На цьому наголосила заступник міського голови Ольга Усанова під час проведення штабу з організації літнього оздоровлення та відпочинку.

У рамках цьогорічної оздоровчої кампанії працюватимуть 6 приміських, 26 пришкільних  і 11 профільних таборів. Також влітку працюватимуть дитячий заклад праці та відпочинку на базі комунального позашкільного навчального закладу «Клуб юних моряків «Гардемарин» із цілодобовим перебуванням дітей та  ігрові майданчики при клубах за місцем проживання комунального позашкільного навчального закладу «Об`єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання».

Вцілому, оздоровчими та відпочинковими послугами в рамках оздоровчої кампанії планують охопити понад 10 тис. підростаючих кременчужан, що становить 45% від загальної кількості дітей і підлітків шкільного віку.

Ольга Усанова повідомила, що цього року в міському бюджеті дещо збільшено суму, яку спрямують на на оздоровлення дітей у приміських таборах та відпочинок дітей у пришкільних та профільних закладах. Цьогорічні  видатки на ці цілі становлять 8 млн 415 тис. 344 грн.  Минулого року подібна  міська підтримка була надана розміром 8 млн 79 тис. грн. Цього року також збільшено планові показники видатків міського бюджету на організацію оздоровчої кампанії дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, і становлять вони 2 млн 294 тис. грн. За ці кошти планується забезпечити відпочинковими та оздоровчими послугами 6169 дітей пільгових категорій, із них: 3563 – оздоровленням; 2606 – відпочинком.

 

Все по темі: дітлахи  Кременчук  оздоровлення 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин