На Девівському сміттєзвалищі може з’явитися сортувальна лінія

У рамках спільного проекту Кременчука з Європейським інвестиційним банком щодо утилізації сміття на Девівському полігоні твердих побутових відходів наше місто відвідали  представники грецької компанії «ENVIROPLAN S.A».

За інформацією прес-служби міськради, експерти компанії вивчатимуть нинішню систему міського сортування сміття відходів і власне морфологію сміття, що складується на Девівське сміттєзвалище,  на вміст у ньому синтетичних, органічних і інших компонентів.

Після цього спеціалісти компанії «ENVIROPLAN S.A» зроблять обґрунтовані висновки стосовно того,  які новітні технології з  сортування та переробки сміття більш  прийнятні для нашого міста.  Експертні висновки та предметні пропозиції слід очікувати наприкінці липня місяця.

Також зазначається, що в рамках реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком проектом розглядається можливість будівництва сортувальної лінії на Девівському сміттєзвалищі. Дану прогресивну практику широко використовують в Європейських країнах.  На сьогодні сортування сміття здійснюється і у Львові.

За умови впровадження проекту у Кременчуці у нашого міста  з’явиться можливість більш раціонально використовувати територію полігону, збільшити термін його експлуатації та  зменшити навантаження на міську екосистему.

Все по темі: Девівське сміттєзвалище  Кременчук  сортувальна лінія 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин