У Кременчуці пройшов модний книжковий показ на якому визначили кращих читачів 2019-го

Сьогодні, 29 березня у відділі центральної міської дитячої бібліотеки Кременчука проходив «Модний книжковий показ» на якому визначали найкращого читача 2019 року. Даний конкурс було оголошено ще 22 березня, а саме сьогодні проходила його офіційна частина.

Дітлахи спочатку 6-х, а потім 7-х класів розповідали про свою найулюбленішу книгу, підготувавши при цьому цікаву презентацію. Кожен з них намагався передати емоції, а дехто навіть і вигляд книжкових героїв. А журі у свою чергу повинно було вибрати найкращих, виставивши оцінки за 12-ти бальною шкалою.

Захід розпочався зі вступного слова та побажань журі. У свою чергу головний член журі, виконавчий директор Всеукраїнського Фонду «Джерело Дніпра» Ірина Андрюшкіна передала слова привітання від Почесного громадянина Кременчука, Почесного Президента Всеукраїнського благодійного фонду Володимира Матицина.

«Нехай цікавість до читання стане для вас провідною зіркою на великій дорозі, а ви обирайте краще. Знаходьте у книгах те, до чого прагнуть ваші серця. Нехай для цього у вам завжди буде вільна хвилинка. У книг побільше читачів, а у читачів – побільше книг», – йшлося в листі.

Після привітань та побажань журі розпочалася презентація книг від дітлахів, у якій взяли участь 9 учнів 6-х класів, та 8 школярів 7-х класів. Їх презентації були по справжньому цікавими та різноманітними, один із хлопчиків навіть заграв на музикальному інструменті.

Тож вислухавши всіх журі видалилося у кімнату для обговорення, щоб визначити переможців. І через деякий час прозвучав їх вердикт…

До мікрофону підійшла головний член журі Ірина Андрюшкіна зазначивши, що вибрати кращих було дуже складно. Тож кожен з учасників отримав Подяку та подаруночки від благодійного фонду «Джерело Дніпра».

А от переможцем серед учнів 6-х класів стала – Тапко Євгенія, а серед 7-х класів – Андрій Сухно (той, самий хлопчик, що грав на музичному інструменті).

Також було відзначено Маргариту Лашку – школярку, яка за рік прочитала найбільше книг – 29.

 

Все по темі: 2019  кращі читці книг  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин