З понеділка кременчужани почнуть робити добрі справи: стартує благодійна акція «Серце до серця»

Збиратимуться кошти на придбання обладнання для порятунку новонароджених діточок із вадами серця.

Із 1 квітня кременчужани з небайдужими серцями зможуть долучитися до ХІV благодійної акції «Серце до серця», під час якої збиратимуться кошти на придбання обладнання для порятунку новонароджених діточок із вадами серця.

За інформацією прес-служби міськради, у перший день проведення акції  у соціальній мережі ФБ стартує онлайн-аукціон. В якості лотів у ньому  будуть представлені в соціальній мережі ФБ, а це: уроки, майстер-класи, сертифікати на враження; вироби ручної роботи; різні незвичайні речі. Розігруватимуться також зустрічі з відомими персонами Кременчука. Більш детальна інформація розміщена в соціальній мережі ФБ за посиланням https://www.facebook.com/sercedoserca.kremenchuk/

Такод зазначається, що за всю історію проведення благодійної акції «Серце до серця» кременчужанами з небайдужими серцями задля порятунку дитячих життів  було зібрано понад 1 млн гривень. Ці кошти спрямовані на закупівлю медичного обладнання, що  встановлене в дитячих закладах охорони здоров’я міста. Ним на безоплатній основі надається медична допомога дітям із вадами здоров’я. За ці благодійні справи кілька років поспіль Кременчук нагороджується відзнакою  ВБФ «Серце до серця» – «Золоте серце України». Минулого року наше місто за результатами зібраних коштів у рамках акції «Серце до серця» посіло  І-е місце в Всеукраїнському рейтингу.

У Кременчуці постійними партнерами  та організаторами  акції «Серце до серця» є Молодіжний Парламент, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за підтримки міської влади.

 

Все по темі: «Серце до серця»  благодійна акція  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин