До відкриття навігації всі човнові станції Кременчука перевірять

Вчора, 3 квітня на засіданні  міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглядалося питання про вимоги законодавства України щодо введення в експлуатацію баз для стоянок маломірних суден та використання маломірних суден.

За інформацією начальника водної поліції Кременчуцького відділу поліції ГУ Національної поліції в Полтавській області Олега Стешенка, з початку цього року на Полтавщині сталося три надзвичайні події, коли з човнових станцій Кобеляцького району, Кременчука та Горішніх Плавнів з порушенням  правил користування водними об’єктами було випущено  маломірні човни,  що призвело до загибелі 9 осіб.  Він звернув увагу присутніх на те, що нехтування вимогами безпеки судноплавства становить небезпеку та загрозу для життя й здоров’я людей, які користуються  маломірними човнами. Олег Стешенко наголосив, що керівники човнових станцій повинні  виконувати покладені на них обв’язки,  слідкувати  за  дотриманням вимог Водного кодексу України та Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) судах Полтавської області, зокрема і  тим, щоб на воду у човнах не виходили люди у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Заступник  міського голови Валерій Декусар зазначив, що до кінця квітня у Кременчуці  спеціальною комісією до початку навігації, 25 квітня,  як і у минулі роки, буде проведено перевірку  всіх човнових станцій, особлива увага приділятиметься наявності  та комплектації рятувальних постів з постійним чергуванням осіб, які здійснюють контроль за безпечним користуванням громадянами плавзасобами. Якщо човнова станція не буде готова, то вона не отримає допуск до роботи.

 

 

 

Все по темі: Кременчук  перевірка  човнових станцій 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин