Свідок розповів, як врятувалась дівчина з човна (відео)

Одна з дівчат, яка 24 березня змогла врятуватися з човна, що перекинувся на р.Дніпро, була одягнута та з сумкою, де був телефон.

За інформацією Кременчуцького Громадського Телебачення, про це розповів кременчужанин Костянтин, який сказав, що саме він знайшов дівчину на березі Дніпра в районі дачного кооперативу в Кременчуці.

За словами Костянтина, який повертався з магазину на дачу, де постійно живе, почув як дівчина кликала на допомогу: «Я був з ліхтариком і по його світлу вона вела мене до того місця, де знаходилася. Це було метрів 20 від води. Коли вона допливла то змогла ще трохи пройти по берегу та почала кликати аби їй допомогли».

Як розповів Костянтин дівчина була у шоковому стані, на ній був верхній одяг, зокрема куртка, та невелика сумка в якій знаходився мобільний телефон. Костянтин доніс дівчину на руках на дачу, дав їй сухий одяг, чаю та вставив сім-карту з її мобільного в свій телефон і дівчина змогла додзвонитися мамі та викликати поліцію. Також Костянтин сказав, що човен, який перекинувся з людьми 24 березня був непошкодженим та у нормальному стані.

Відео Кременчуцького Громадського Телебачення.

 

Все по темі: Кременчук  свідок  як врятувалася дівчина з човна 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Жовтня, 2019 Вівторок
14 Жовтня, 2019 Понеділок
13 Жовтня, 2019 Неділя
12 Жовтня, 2019 Субота
більше новин