Черговий пояснив, як човен на якому потонуло п’ятеро людей вийшов зі станції Кременчука (відео)

На човновій станції в Кременчуці і досі не можуть повірити в трагедію, що сталася 24 березня, коли човен з 5-тьма людьми вийшов на воду на річці Дніпро та перекинувся. Четверо людей потонули, одна дівчина змогла дістатися до берега. Черговий Ігор в той день не працював, а чергувала жінка, яка, на його думку, навряд чи могла завадити виходу човна, навіть, коли ще не розпочалася навігація.

«Ніхто ж кайданками не буде приковувати до берега, щоб люди не виходили на воду навіть до початку навігації. Якщо вони не чужі, це їхній човен то далі вже власна відповідальність тих, хто вийшов на воду. Хоча якби їх затримали на річці то оштрафували б і їх, і човневу станцію» – пояснив Ігор.

Один з трьох молодих хлопців, з тих що були на човні очолював станцію. Тільки недавно від серцевого нападу помер батько Сергія. Після його смерті керівництво перейшло до Сергія. Він також працював в магазині “Адмірал” і тягнув все господарство на собі.

Нагадаємо, що на човні, що перекинувся 24 березня, було троє хлопців та дві дівчини. Одна з дівчат змогла дістатися до берега, хлопці та ще одна дівчина потонули. Трагедія трапилася в районі острова Шаламай біля Кременчука. Тіла трьох хлопців змогли знайти під водою 26-27 березня, а 28 березня їх поховали. Тіло дівчини продовжують розшукувати водолази, рятувальники та волонтери. Пошуки тривають вже 15 діб.

Відео Кременчуцького Громадського Телебачення. 

Все по темі: Кременчук  розповів черговий  як човен вийшов з берега 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин