Кременчужани можуть отримати Доступні ліки за електронним рецептом

За кілька днів електронні рецепти виписані більше 30 кременчужанам.

Із 5 квітня в Центрах первинної медико-санітарної допомоги Кременчука розпочали виписувати електронні рецепти на медпрепарати, які входять до переліку «Доступних ліків».

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Електронний рецепт на ліки за програмою «Доступні ліки» виписується виключно в електронній системі охорони здоров’я. Виписувати такі рецепти можуть  всі лікарі первинної ланки, які працюють у медзакладах-партнерах Національної служби здоров’я України.

Також зазначається, що  електронні рецепти виписуються тим пацієнтам, які підписали декларацію з сімейними лікарями на медичний супровід і є учасниками програми «Доступні ліки».

Медики відмічають, що електронні рецепти є слушною альтернативою паперовим рецептам, які інколи доводиться переписувати з різних причин. Вони є зручними і для пацієнтів, і для лікарів. Під час візиту пацієнта лікар відкриває його медичну карту в своїй медичній інформаційній системі і розпочинає або продовжує його медичний епізод.

За кілька днів електронні рецепти виписані більше 30 кременчужанам. Придбати ліки за такими рецептами безоплатно або з незначною доплатою пацієнти  можуть у  тих аптеках, які є учасниками програми «Доступні ліки» та які уклали угоду з Національною службою охорони здоров’я України. На сьогодні 38 кременчуцьких  аптек отоварюють електронні рецепти.

 

Все по темі: Доступні ліки  електронні рецепти  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Вересня, 2019 Вівторок
16 Вересня, 2019 Понеділок
більше новин