Дітей із Деївського сміттєзвалища забрати не вдалося: приїхали, а нікого вже немає

Вчора, 10 квітня у Кременчуцькій міськради було скликано позачергове засідання виконкому, на якому обговорювалося питання про подальшу долю та вилучення дітей, знайдених на території Деївського сміттєзвалища.

Керівник служби у справах дітей Крюківської районної адміністрації Наталя Тупало повідомила, що  під час огляду Деївського сміттєзвалища було виявлено наметове містечко у якому проживали люди та були виявлені діти. За імовірністю вони ромської національності. Двоє дорослих, які були поруч із дітьми розповіли, що вони приїхали із Закарпатської області. А також, що вони доглядають за дітьми, а їх батьки зараз на роботі.

Також Наталя Тукало зазначила, що діти проживають у небезпечних умовах і згідно законодавства там знаходитися не можуть. Загалом на місці було зафіксовано близько 10 дітей різного віку. На вигляд від 3 до 10 років.

У результаті було прийняте рішення, щоб сьогодні 11 квітня відповідні структурні підрозділи поїхали а місце та вилучили дітей, направивши їх до мед. закладу (Кременчуцької лікарні).

Проте коли сьогодні 11 квітня, згідно до рішення міськвиконкому правоохоронці разом з чиновниками поїхали на дане місце, то дітей там вже не було…

 

Все по темі: Деївське сміттєзвалище  дітей вже не було  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин