Кременчужанам, які отримали інвалідність на військовій службі передбачені пільги

До управлінь соціального захисту населення звертаються особи з інвалідністю внаслідок захворювання, одержаного під час проходження військової служби щодо права пільгової знижки на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідно до Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117, у Реєстрі обліковуються особи, які мають право на пільги за соціальною ознакою згідно із законами України.

За інформацєію прес-служби міськради, управління соціального захисту населення вносять до Реєстру інформацію про пільговика на підставі документа, що підтверджує його право на пільги.

Підставою для внесення до Реєстру інформації про осіб, які стали  особами з інвалідністю, отриманого під час проходження військової служби, є пенсійне посвідчення з відміткою про причинний зв’язок інвалідності, та довідка МСЕК, у якій зазначено причину інвалідності.

Пунктом 5 статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» передбачено, що звільненим з військової служби особам, які стали інвалідами під час проходження військової служби, та членам їх сімей, які перебувають на їх утриманні, надається 50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирної плати) та плати за комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична теплова енергія та інші послуги) в жилих будинках усіх форм власності в межах встановлених норм, передбачених законодавством.

Пільги надаються військовослужбовцям і членам їх сімей, які перебувають на їх утриманні, за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. З 01.01.2019 розмір соціальної податкової пільги складає 2 690 грн.

За більш детальнішою інформацією можна звертатися за місцем реєстрації до управлінь соціального захисту населення:

Автозаводський район: проспект Свободи, 66 каб. 27, тел.758681.

Крюківський район: вул. Івана Приходька, 90 тел. 62335.

 

Все по темі: інфвалідність під час військової служби  Кременчук  пільги 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
більше новин