АТО-вці Кременчука та члени їх сімей можуть придбати житло на умовах співфінансування

До Переліку об’єктів житлового будівництва внесено зміни.

Сьогодні, 11 квітня у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням заступника міського голови  Дмитра Кравченка відбулося засідання робочої групи для розгляду пропозиції щодо формування Переліку об’єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватись кошти бюджетної підтримки відповідно до Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2020 роки у місті  Кременчуці.

У рамках засідання розглянуто новий об’єкт житлового будівництва багатоповерхового житлового будинку в районі будинку № 83-Б у провулку Героїв Бреста в мікрорайоні № 57 в місті Кременчук (поштова адреса – м. Кременчук, пров. Героїв Бреста, 79-Б) (замовник будівництва об’єкта – ТОВ «Кременчукміськбуд») для участі в Програмі. Для учасників АТО та членів їх родин тут запропоновано 13 однокімнатних та 1 двокімнатну квартиру . Це житло підвищеного комфорту.

Було уточнено перелік квартир та ціну 1 кв. м, які будуть запропоновані з 2019 року по об’єкту житлового будівництва по пров. Олега Кошового, буд. 12 в Кременчуці (замовник будівництва – ТОВ «Форпост-ІКС»).

За результатами розгляду робоча група прийняла рішення про включення запропонованого об’єкту житлового будівництва багатоповерхового житлового будинку в районі будинку № 83-Б у провулку Героїв Бреста в мікрорайоні № 57 в місті Кременчук» (поштова адреса – місто Кременчук, пров. Героїв Бреста, 79-Б) та  внесення змін до затвердженого в 2018 році до Переліку об’єктів житлового будівництва, на добудову яких можуть спрямовуватись кошти бюджетної підтримки відповідно до Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2020 роки у  Кременчуці щодо об’єкту житлового будівництва по пров. Олега Кошового, буд. 12 в  Кременчуці.

Варто зазначити, що у Кременчуці успішно діє  Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2020 р.р., відповідно до якої учасники АТО з міською реєстрацією,  мають можливість придбати власне житло за фінансової підтримки обласних і міських бюджетів, а також за рахунок власних коштів. Співвідношення цих фінансових ресурсів є наступним: 25% опосередкованої вартості спорудження житла в межах нормативної площі, що надається громадянам, становлять кошти обласної субвенції, 25% – кошти міського бюджету, інше – власні кошти  учасників АТО.

 

Все по темі: АТО-вці  Кременчук  придбання квартир 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин