5 основних ознак нестачі магнію в організмі

Магній – це життєво важливий макроелемент, що виконує в організмі дуже важливі функції. Він необхідний усім важливим органам людського організму для їх належного функціонування, і без нього організм людини вийде з-під контролю.

Він відповідає за регулювання ферментативних реакцій (у тому числі тих, при яких утворюються ДНК), перенесення важливих іонів через клітинні мембрани, сприяння при виробництві аденозинтрифосфату і багато іншого.

Однак, незважаючи на біологічну важливість цього мінералу, середньостатистична людина відчуває серйозну нестачу магнію. За даними Американської асоціації хіропрактики, приблизно 68-80% населення США страждає від магнієвої недостатності – стану, який у разі відсутності лікування може призвести до розвитку серйозних захворювань, наприклад діабету другого типу і захворювання серцево-судинної системи. Отже, людині важливо вміти розпізнати попереджуючі сигнали, що свідчать про нестачу магнію.

П’ять описаних нижче проблем зі здоров’ям – це не весь список ознак, пов’язаних із магнієвої недостатністю, але на сьогоднішній день ці проблеми є найбільш поширеними. Якщо ви регулярно зустрічаєтеся з описаними проблемами, подумайте про прийом магнієвої харчової добавки (при одночасному вживанні більшої кількості багатою магнієм їжі, наприклад, горіхів і листових овочів) і перевірте, чи допоможе це усунути вищезазначені проблеми зі здоров’ям.

Судоми м’язів

Не дарма магній міститься у харчових добавках для поліпшення сну і використовується для полегшення пологів. Магній – це мінерал, який дозволяє м’язам людини розслаблятися. При нестачі магнію у людини з’являються проблеми з м’язами, наприклад, судоми, посмикування м’язів і нервовий тик. У найнесприятливіших випадках, посмикування і судоми можуть призвести до хронічного безсоння.

Аритмія серця

Низький рівень магнію в організмі негативно впливає і на серцеві м’язи людини. Згідно дослідженню, магній допомагає забезпечувати регулярні скорочення м’язів серця. Коли людині не вистачає магнію, разом із цим починаються такі проблеми, як серцева аритмія (нерегулярне серцебиття), яка збільшує ризик серцевого нападу та інсульту.

Депресія і поганий настрій

Більше століття тому лікарі виписували харчові добавки з магнієм пацієнтам, що страждають від депресії. Сьогодні зв’язок між недостатнім вживанням магнію і поганим настроєм майже забутий, навіть незважаючи на те, що його підтверджують багато досліджень. Наприклад, відомо, що харчові добавки з магнієм ефективні в боротьбі з депресією.

Дзвін у вухах

Це неприємний стан, що характеризується постійним відчуттям дзвону або шуму у вухах. Хоча причиною цього стану іноді є інфекція, він також може бути викликаний нерегульованим виробленням глутамату – важливого нейромедіатора, регулювати який допомагає магній. Тому причиною виникнення дзвону та шуму при здорових вушних каналах може бути низький рівень магнію.

Камені в нирках

Деякі вважають, що причиною утворення каменів у нирках є надлишок кальцію. Однак поточні дослідження доводять, що нестача магнію відіграє таку ж, якщо не більш важливу, роль в утворенні каменів у нирках, і що прийом харчових добавок з магнієм може допомогти вилікувати це захворювання. Наприклад, у ході дослідження було зафіксовано зниження частоти утворення кальцієвих каменів у нирках у пацієнтів, що приймали гідроксид магнію.

Таким чином, якщо ви страждаєте від каменів у нирках, вживання більшої кількості магнію може допомогти вам у боротьбі з цим захворюванням.

Все по темі: здоров`я  корисні поради  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин