Астрологiчний прогноз на 15-21 квiтня

ОВЕН
Понедiлок вдалий для поїздок i вiдряджень. У вiвторок небажано вступати в суперечки з начальством. Тиждень буде повний сумнiвiв i проблем, не дозволяйте емоцiям керувати вами. Не виключенi змiни i розставання в особистому життi. Що ж, якщо вашi шляхи розiйдуться, то не варто жалкувати про це. Вихiднi обiцяють бути вдалими, якщо ви проведете їх із друзями.

ТЕЛЕЦЬ
Цього тижня все пройде рiвно i спокiйно, навiть трохи нудно. Вашi колеги зiграють важливу роль у вашiй кар`єрi. Небажано нервувати через дурницi, тодi робота ладитиметься, i тиждень стане досить продуктивним. Грошi водитимуться у вашому гаманцi, але й витрати будуть великi, особливо якщо ви любите моднi бренди. У середу ви можете розраховувати на пiдтримку друзiв. Домашнi справи у вихiднi можуть вирiшуватись занадто емоцiйно. Дiтям знадобиться ваша допомога.

БЛИЗНЮКИ
У найближчi днi ви будете виблискувати талантами i креативними iдеями, всi вашi конкуренти залишаться далеко позаду. Не вiдволiкайтеся на дрiбницi, робiть свою справу i не заважайте iншим займатися своїми питаннями. Вашi проекти виявляться затребуваними, що дозволить вам працювати iз ще бiльшою захопленiстю. Особисте життя порадує вас силою почуттiв i романтикою. Не виключено, що ви почуєте палке освiдчення в коханнi.

РАК
Розслабтесь i приймiть всi подiї такими, як вони є. Ви навряд чи можете щось змiнити зараз. Але все змiниться до кращого. Зосередженiсть i швидкiсть реакцiї дозволять вам упоратися з поставленими завданнями. На початку тижня небажано посвячувати оточуючих в свої плани. Середа – досить сприятливий день для поїздок i подорожей. У вихiднi вас може охопити творчий порив, який важливо втiлити в життя вiдразу ж.

ЛЕВ
Тиждень досить стабiльний i гармонiйний, але у вiвторок вас може вiдвiдати туга i поганий настрiй. Не пiддавайтесь смутку, не ведiться на емоцiйнi провокацiї. У четвер обережнiше з угодами, особливо якщо їх пропонують новi партнери. Намагайтесь не випускати з поля зору навiть незначнi дрiбницi. Найбiльш сприятливим для вас днем буде понедiлок.

ДIВА
Тиждень обiцяє вдалi поїздки, особливо у понедiлок i недiлю, причому вiд найкоротших до далеких. На роботi проявiть передбачливiсть, нехай про вашi успiхи поки що не знають товаришi по службi. Вiрогiднi непередбаченi змiни в планах, раптовi зустрiчi i складнi переговори. В п`ятницю можуть бути стресовi ситуацiї, намагайтесь тримати емоцiї пiд контролем. У сiм`ї ви знайдете той сенс, заради якого варто мiнятися, витрачатися, жити.

ТЕРЕЗИ
Пора трохи зменшити темп. Заспокойтесь i хоч трохи вiдпочиньте вiд улюбленої роботи. Бажано взяти вiдпустку або декiлька днiв вiдгулiв. Напружена праця цього тижня протипоказана. Якщо ж це неможливо, то спробуйте хоча б скоротити навантаження. У понедiлок намагайтесь добиватися визнання правоти ваших думок безперспективно. Але вже починаючи з середи, ви зможете з легкiстю вести переговори. Отримаєте багато корисної iнформацiї, будуть вдалими дiловi зустрiчi.

СКОРПIОН
Настає час високої творчої i дiлової активностi i зростання доходiв. Покличте на допомогу свою працездатнiсть та iнтуїцiю. У четвер можлива реалiзацiя оригiнальних проектiв. Вашi дiловi партнери вас не пiдведуть, тiльки не квапте подiї. Не переживайте! Особисте життя принесе вам задоволення.

СТРIЛЕЦЬ
Слушний момент для змiни свого життя на краще. Ви вiдчуєте прилив свiжих сил i з новим завзяттям вiзьметесь за роботу. Бажано дати спокiй старим проблемам i сконцентруватися на нових iдеях. Проявивши зiбранiсть i терпiння, ви зможете досягти значного успiху. Прагнiть до самостiйностi у справах i до свободи в творчостi. У суботу будуть вдалими поїздки i подорожi всiєю сiм`єю.

КОЗЕРIГ
Ви перенапруженi i поглиненi думкою: а як там у iнших. Вам слiд розслабитися i просто сумлiнно виконувати свою справу. Не створюйте для себе зайвих проблем через вашу гiпервiдповiдальнiсть i надмiрне прагнення контролювати все на свiтi. Усiм не допоможеш, а ось вас можуть використати, а потiм кинути. Будьте уважнi у фiнансових справах i при створеннi нових проектiв. Придiляйте бiльше уваги близьким людям.

ВОДОЛIЙ
На початку тижня важливо налагодити взаєморозумiння з людьми, i у вашому життi з`явиться бiльше комфорту i порядку. У вiвторок ви здатнi набрати хороший робочий темп, постарайтесь зберегти його до кiнця тижня. У четвер не варто збирати гостей, оскiльки це не принесе нiчого, окрiм клопоту. В недiлю, за наявностi вiдповiдного настрою, з`явиться можливiсть зайнятися серйозною дослiдницькою дiяльнiстю.

РИБИ
Цього тижня оточуючi прислухатимуться до вашої думки, не втрачайте можливiсть вплинути на ситуацiю, але не наговорiть зайвого. У середу використовуйте тiльки перевiренi методи, нововведення почекають. Буде корисно прислухатись до порад старших, не соромтеся звертатись до них за допомогою. У п`ятницю важливо зберегти у секретi свої й чужi таємницi.

Все по темі: астропрогноз  віщування  корисні поради  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Грудня, 2019 Понеділок
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин