Вченими знайдена вціліла шкіра динозавра

Зразок тканин належав невеликому динозавру, який жив 100 мільйонів років тому.

Дослідники виявили шкіру динозавра усередині слідів розміром один дюйм поблизу міста Джин в Південній Кореї. Це унікальна знахідка, тому що добре збереглися м’які тканини стародавніх істот, такі як шкіра і кістки, не часто трапляються вченим. Насправді менше 1% виявлених останків динозаврів містять такі матеріали.

Про це повідмоляє УНІАН з посиланням на Newsweek.

Разом з тим, міжнародна команда вчених на чолі з Кюнг-Су Кімом з Національного університету Чіньджу стверджує, що знайдені фрагменти шкіри «ідеально збережені».

«Ми були дуже здивовані якістю збереження, особливо в таких невеликих слідах», – сказав співавтор дослідження Мартін Локлі з Університету Колорадо. «Фрагменти шкіри динозаврів знаходили в різних місцях на протязі останніх років. Однак, ми повинні відрізняти такі зразки з тіл тварин, які були поховані в процесі скам’яніння, від тих, які залишилися від живих істот, коли вони ходили або бігали », – пояснив учений.

Вчені встановили, що знайденої шкірі 100 мільйонів років. Вона належала невеликій хижакові під назвою Minisauripus, який був завбільшки з чорного дрозда.

«Сліди дуже схожі на скам’янілості деяких птахів і залишки шкіри з їх ніг. Цікаво, що добре вивчені сьогодні скам’янілості тих часів, в основному знайдені в Китаї, мали пір’я на більшій частині тіла, але не на ногах, як у сучасних птахів. Це говорить нам, що ці невеликі хижі динозаври були дуже схожими на птахів », – пояснює Локлі.

Фото взято із сайту УНІАН.

Все по темі: вціліла шкіра  динозавтра  знайдена 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Червня, 2019 Понеділок
16 Червня, 2019 Неділя
15 Червня, 2019 Субота
більше новин