Кременчук одним із перших розпочав будівництво прийомних зливових станцій, а тепер ділиться досвідом

Перша в Україні зливова станція з прийому стічних вод із територій, що не забезпечені каналізаційною мережею, була збудована у Кременчуці. Сюди здебільшого привозять стоки з будинків приватної забудови, розташованої на лівобережній частині міста.  

Про це повідомляє прес-служби міськради.

Як зазначає заступник технічного директора КП «Кременчукводоканал» Роман Міхєєв, багато років поспіль   відходи та стічні води зливалися хаотично, що призводило до погіршення екологічного стану. Щоб врегулювати це питання, міська влада вирішила реалізувати проект із будівництва автоматизованої зливової станції з прийому стічних вод. Збудована станція працює в автоматичному режимі та не вимагає присутності персоналу. Кожен приватний підприємець, який займається таким видом діяльності та перевозить рідкі стічні води, забезпечений спеціальним магнітним ключем. Пройшовши за його допомоги ідентифікацію, водій асенезаторської машини підключає шланг до станції і та, в свою чергу,  приймає рідину. Роман Міхєєв підкреслює, що в місті планують збудувати ще кілька таких зливоприймальних об’єктів. Один із них мають намір розташувати поблизу залізничного вокзалу на території СП – 1, а інший – на території Крюківських очисних споруд.

Днями з передовим досвідом Кременчука в плані прийому стічних вод із територій, незабезпечених каналізаційною мережею, знайомилися представники асоціації «Укрводоканалекологія» та водопостачальних підприємств із різних міст України. Гості міста відмітили, що обов’язково перейматимуть  досвід Кременчука за цим напрямком діяльності, оскільки  прийом стічних вод є критичним питанням для всієї України.

 

Все по темі: автоматична станція з прийому стічних вод  збодована в Кременчуці  перше місто в Україні 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
6 Грудня, 2019 П’ятниця
5 Грудня, 2019 Четвер
4 Грудня, 2019 Середа
більше новин