У Кременчуці можуть з’явитися діагональні «зебри»

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства вивчає зарубіжний досвід з облаштування пішохідних переходів на перехрестях у вигляді «косою зебри».

За інформацією Економічної правди про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.

«В Європі більшість пішохідних переходів – наземні, а не підземні, як у нас. Не дивлячись на це, аварій там в рази менше. Все завдяки розумному проектування вулиць і доріг», – написав Парцхаладзе.

Чиновник навів в приклад пішохідні переходи з «косою зеброю» на перехрестях. Тобто, не перпендикулярно тротуару, як наноситься розмітка зазвичай, а навскіс або по діагоналі.

За оцінками експертів, завдяки «косою зебрі» водіям легше бачити, чи є на пішохідному переході люди. Таким чином, знизиться ризик наїзду на пішохода або створення іншої аварійної ситуації.”

Більш того, такий вид «зебри» підвищує уважність самого пішохода і змушує його дивитися в бік автомобіля, що рухаєтьс

За словами Парцхаладзе, більшість ДТП в Україні за участю пішоходів відбувається саме на перехрестях. За статистикою МВС, в 2018 році на українських дорогах загинуло близько 3 тисяч чоловік, близько 30 тисяч – травмовані.

«Серед найпоширеніших причин аварій – порушення правил проїзду перехресть, недотримання безпечної дистанції, порушення правил маневрування, перевищення дозволеної швидкості і водіння в нетверезому стані», – пише Парцхаладзе.

«Тому … важливо: проектувати продумані переходи, влаштовувати захисні стовпчики на краю тротуарів. Якщо тільки завдяки цьому нам вдасться зменшити кількість аварій, то уявіть скільки життів це може врятувати», – заявив він.

Все по темі: діагональні «зебри»  Кременчук  можуть з'явитися 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Червня, 2019 Понеділок
16 Червня, 2019 Неділя
15 Червня, 2019 Субота
більше новин