Енергозбереження перш за все: минулого року у навчальних закладах Кременчука встановлено близько 800 нових вікон

Впровадження енергоефективних заходів сприятиме скороченню  витрат на утримання закладів бюджетної сфери, поліпшенню умов навчання та перебування дітей у школах та дитячих садочках.

Минулого року у навчальних закладах Кременчука встановили близько 800 сучасних енергозберігаючих віконних блоків.

За інформацією прес-служби міськради, енергозбереження є одним із пріоритетних напрямків діяльності міської влади. Кременчуцькою міською радою була прийнята і успішно впроваджується  Програма енергозбереження та енергоефективності міста Кременчука на 2018-2020 роки.

Велика увага приділяється  енергоефективним заходам  у закладах освіти нашого міста. Варто зазначити, що більшість закладів бюджетної сфери Кременчука були збудовані  у 1970-1980 роках і експлуатуються понад 30-40 років.  Незадовільний стан старих дерев’яних вікон, дверей, дахів призводить до значних втрат енергоресурсів. Саме тому минулого року  особливу увагу було приділено  заміні старих дерев’яних вікон на сучасні метало пластикові у дошкільних навчальних закладах  та закладах загальної середньої освіти.

За інформацією департаменту освіти, у 2018 році у навчальних закладах Кременчука встановили близько 800 сучасних енергозберігаючих віконних блоків. У 41 дошкільному навчальному закладі  встановлено  268  металопластикових віконних конструкцій та у 23 закладах загальної середньої освіти (школах, ліцеях, гімназіях)  – 525.

Впровадження енергоефективних заходів сприятиме скороченню  витрат на утримання закладів бюджетної сфери, поліпшенню умов навчання та перебування дітей у школах та дитячих садочках.

 

Все по темі: енергозбереження  Кременчук  сучасні вікна у школах 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет