Кременчуцькі родини кличуть на сімейне свято

Бажаючим взяти участь потрібно завчасно подати заявку.

11 травня у парку «Придніпровський» відбудеться розважально-святкова програма «Родинне коло єднає всіх навколо».

За інформацією прес-служби міськради, захід проводитиметься з нагоди Дня матері та Дня сім`ї.

Метою проведення заходу є  демонстрація творчих здобутків сімей з дітьми, популяризація сімейного відпочинку, єднання сімей вимушених переселенців з кременчуцькими родинами; сприяння розвитку творчих здібностей, естетичних смаків та уподобань сімей, стимуляція їх громадської активності; виховання пошани до сімейних цінностей, традицій української родини, української держави. Учасники програми будуть залучені до творчих і пізнавальних конкурсів, розважальних і імпровізованих ігор  і вікторин, спортивних  змагань.

Програма проводитиметься 11 травня у парку культури і відпочинку «Придніпровський»,  з  15.00 до 15.50 год. – реєстрація команд-учасників, о 16.00 год. – буде оголошено її старт.

Учасниками сімейного свята можуть бути  родини з дітьми міста Кременчука (незалежно від кількості дітей у родині), які подадуть заявку до оргкомітету не пізніше 12.00 год. 6 травня за адресою: Кременчук, площа Перемоги, буд. 2,   каб. 114 або на e-mail: [email protected], телефон для довідок 3-61-67,    098-839-11-61.

Все по темі: запрошують  Кременчук  родинне свято 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет