Кременчужани зможуть завтра побачити, де живе щастя: у художній галереї відкривається 4 виставки

Відкриття виставки о 15:00 год.

У Кременчуці завтра, 19 квітня, о 15.00 в Міській художній галереї відкривається відразу 4 виставки.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідмоляє в.о. директорки Кременчуцької міської художньої галереї Оксана Бойко.

«Там, де щастя живе» – персональна виставка живопису художниці, педагога, журналістки Валентини Слюсар.Майстриня срібних пейзажів взяла до рук пензля лише 5 років тому і самотужки осягає таємниці прекрасного живописного світу. Серед пейзажів художниці є й місцеві краєвиди – гора Пивиха, береги Кременчуцького моря, село Максимівка, в якому вона народилася.


Пані Валентина пригадує: «В якийсь момент мені захотілося втекти від тяжкої реальності. Захотілося малювати. Причому так сильно, що вже не взяти полотно і фарби я не могла. І це було якесь неймовірне щастя. Іноді по 8-12 годин на добу. Картини виходили хай, може, й не зовсім досконалі, зате теплі, живі, наповнені щастям і позитивом. Я писала те, чого в той момент не вистачало усім нам…»

Результатом стала перша персональна виставка з 25 робіт «Любов і море позитиву» у березні 2017-го в Картинній галереї Н. Юзефович. А потім Київ, Італія, Греція…

2018 – на Міжнародній виставці сучасного мистецтва Ukrainian Аrt Week (Київ) робота «В горах» посіла перше місце в номінації «Пейзаж».

2018 – картина «Під небом Чорногорії» друге місце в номінації «Архітектура: урбаністичний пейзаж» на конкурсі класичного живопису під час Міжнародного тижня мистецтв і пленерів в Італії (Рим). 

2018 – Тиждень мистецтв на Кіпрі на Міжнародному конкурсі класичного живопису третє місце в номінації «Портрет у класичному стилі» – картина «Папина любовь». 

2019 участь у міжнародній виставці у Греції (Салоніки) – Next Art Week in Greece, картина «В горах». 

Усі ці картини наразі представлені на виставці, й відвідувачі зможуть познайомитися з ними наживо. Валентина настільки полюбила писати мастихіном, що вважає його майже універсальним. Адже це не тільки об’єм, а й акварельні ефекти, що теж йому під силу. Зараз у доробку художниці близько сімдесяти картин, майже всі у приватних колекціях.

«Люблю писати природу, особливо воду – вона заспокоює… У міських пейзажах люблю сонячні зайчики… А якщо це люди – то щоб не просто портрет, а емоція», – розповідає Валентина.

Також відкриваються наступні виставки:

«Впевненість у невидимому» – сакральний живопис: ікони, книжкова мініатюра та мозаїка – це монументальні репліки відомих, як давніх, так і сучасних творів християнського сакрального живопису.

Ювілейна виставка художника-аматора Миколи Горбаченко. 3 липня 2018 р. художнику виповнилось 80 років.

“Пробудження» виставка-інсталяція декоративних пасхальних яєць Оксани Бондаренко (Старостенко – дівоче призвіще).

Все по темі: «Там  відкриття виставок  де щастя живе»  Кременчуцька художня галерея 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин