У Кременчуці перевірили магазини з цілодобовим режимом роботи

Представники управляння розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики разом із працівниками поліції перевірили дотримання закладами торгівлі Кременчука законодавства щодо недопущення продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів,  також дотримання режимів роботи.

За інформацією прес-служби міськради, рейд-перевірку здійснювали у вечірній та нічний час, особлива увага приділялася магазинам, які працюють цілодобово, та об’єктам торгівлі, на роботу яких скаржаться мешканці. Під час нічної інспекції перевіряючі не виявили факту продажу алкоголю та цигарок неповнолітнім. Продавці та працівники закладів торгівлі запевняють,  щоб переконатися, що покупець повнолітній, просять молодь пред’являти паспорт. Говорять, що люди до цього вже звикли.

В той же час під час рейду було виявлено кілька магазинів, які працювали вночі, не маючи погодження на цілодобовий режим роботи, а також неоформлених працівників.

За словами начальника управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмили Жорняк такі рейди з перевірки закладів торгівлі  проводяться періодично, адже до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради постійно надходять скарги та звернення від мешканців міста щодо порушення тиші і громадського правопорядку в нічний час біля об’єктів торгівлі, де постійно збирається молодь та інші групи людей, які вживають алкогольні, слабоалкогольні напої та пиво просто на вулиці. Мають місце факти алкогольного отруєння серед неповнолітніх. Найбільша кількість дорожньо-транспортних аварій здійснюється особами у нетверезому стані.

З метою забезпечення умов для дотримання тиші та громадського порядку в Кременчуці, попередження правопорушень, пов`язаних із зловживанням алкоголю, зниження рівня злочинності,  збереження здоров’я мешканців територіальної громади на квітневу сесію Кременчуцької міської ради виноситься  проект рішення “Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових (крім закладів ресторанного господарства) у нічний час на території м. Кременчука”.

 

Все по темі: Кременчук  магазини з цілодобовим режимом роботи  перевірено 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин