У Кременчуці триває робота над реалізацією проекту з будівництва теплогенеруючих потужностей

На сьогоднішньому засіданні робочої групи були розглянуті питання, пов’язані з оформленням і отриманням проектно-кошторисної документації та експертних висновків.  

Як зазначив директор департаменту ЖКГ міста Іван Москалик, у міському бюджеті 2019 року на реалізацію проекту будівництва нових муніципальних теплогенеруючих потужностей  міста Кременчука, зокрема, на винос тепломережі з зони забудови та початку будівництва котельні передбачено 16 млн грн. Головний комунальник міста наголосив на тому, що станом на сьогодні розроблена проектно-кошторисна документація, а найближчими часом має надійти експертний висновок проекту.

Радник міського голови з економічних питань Юрій Тарасенко зазначив, що з корпорацією НЕФКО і Датським агентством із міжнародного розвитку «DANIDA»  досягнуто домовленість про фінансування проекту будівництва нових муніципальних теплогенеруючих потужностей  міста Кременчука. Нещодавно від  «DANIDA»  надійшов лист про офіційний старт проекту.  Даний проект стане першим спільним досвідом співпраці між двома відомими на міжнародному ринку донорськими фінансовими організаціями.

Юрій Тарасенко також наголосив на тому, що всередині травня місяця у Кременчуці відбудеться офіційна зустріч інвесторів із консультантами проекту та керівництвом міста. За умови впровадження даного проекту Кременчук отримає гранд розміром у 35% від загальної суми інвестиційних коштів, що попередньо може становити 10-12 млн Євро.

Проектом передбачено провести заміну теплогенеруючих потужностей ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»  на муніципальну котельню у мікрорайоні Раківка, реконструкцію систем теплозабезпечення 74 та 94 мікрорайонів, а також району, який обслуговують котельні № 17  та  № 620.  Окрім того проектом передбачено  закриття 620 котельні, як такої, що давно відслужила свій термін,  та здійснити  повну реконструкцію котельні № 17 із заміною основного обладнання та  прокладкою трубопроводів до мікрорайону обслуговування 620 котельні. Планується також встановлення індивідуальних теплових пунктів гарячого водопостачання у підвалах житлових будинків.

 

Все по темі: Кременчук  теплогенеруючі потужності. трвиває робота 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин