Астрологiчний гороскоп на 22-28 квiтня

ОВЕН (21.03 – 20.04).

Пiдготуйтесь до насиченого i досить напруженого тижня. Запорукою вашого успiху стане поєднання практичної хватки зi здоровим честолюбством. Вам необхiдно сконцентруватися на найголовнiшому i не витрачати сили на дрiбницi. У середу добре займатися руйнуванням старого i дати старт новому проекту. У п`ятницю навантаження на роботi бажано звести до мiнiмуму. У вихiднi не дозволяйте близьким читати вам мораль.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05).

Не перенавантажуйте себе роботою, затримуючись в офiсi. Вам необхiдно повноцiнно вiдпочивати. Намагайтесь управляти своїм емоцiйним станом, щоб вiн не став руйнiвним для оточуючих. Зараз час для пiдбиття певних пiдсумкiв i вирiшення старих проблем, не варто нiчого мiняти. Вихiднi пройдуть весело, у галасливiй компанiї друзiв i коханої людини.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 21.06).

Тиждень буде вдалим у рiзних сферах. Ви перестанете сумнiватися в собi, своєму успiху, в тому, що ви потрiбнi i вас люблять. Усе складатиметься саме так, як ви хочете. Зросте творчий потенцiал, у вас з`являться яскравi креативнi iдеї, якi принесуть успiх i прибуток. Кохана людина оточить вас турботою i увагою. Недiлю присвятiть складанню планiв на найближче майбутнє.

 

РАК (22.06 – 23.07).

Обережнiше з екстравагантними iдеями i пропозицiями. У понедiлок або середу не виключенi прикрi перешкоди у справах i планах, проте ви зможете швидко їх подолати. Четвер – один із найвдалiших днiв тижня, ви багато що встигнете вирiшити, i перед вами можуть вiдкритися новi можливостi. У вихiднi намагайтесь не пiддаватися на спокусливi пропозицiї, краще спокусiть когось самi. Можливi приємнi новини або несподiваний успiх.

 

ЛЕВ (24.07 – 23.08).

На роботi можливi змiни на вашу користь, причому не останню роль зiграє особиста чарiвнiсть. У вас є всi шанси добре заробити i пiднятися по кар`єрних сходах. Приймайте рiшення зважено, не поспiшайте хапати те, що доступнiше. I це стосується як покупок, дiлових рiшень, так i стосунків із людьми. Частiше ставте себе на мiсце партнера, це допоможе вам з успiхом вирiшувати багато заплутаних проблем на роботi i вдома.

 

ДIВА (24.08 – 23.09).

Чудовий тиждень для iнтелектуальної працi, вiдряджень i подорожей. У понедiлок протипоказана поспiшнiсть, робiть все неквапливо, якщо хочете уникнути перенапруження i помилок. У вiвторок краще утриматися вiд активної дiяльностi i зайвих контактiв. У вихiднi ваше злегка запущене домашнє господарство потребуватиме уваги i оновлення.

 

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10).

Вам необхiдно пiдвищити свiй професiйний рiвень, отримати новi знання, будьте готовi до змiн на роботi i додаткових вимог начальства. Бажано бiльше часу проводити на самотi, що буде корисно для вас i вашої кар`єри. При всiй широтi вашої натури i почуттi обов`язку постарайтесь зберегти заробленi грошi для себе. Не варто намагатися вирiшити чужi фiнансовi проблеми.

 

СКОРПIОН (24.10 – 22.11).

Цього тижня зiрки не передрiкають труднощiв i стресiв, настає помiтне потеплiння у ваших вiдносинах із Фортуною. Можливе рiзке кар`єрне зростання i значне збiльшення зарплати. За будь-яких обставин ви зможете зберегти внутрiшнiй спокiй i позитивний настрiй i подiлитися цим із близькими людьми. Це їм потрiбно.

 

СТРIЛЕЦЬ (23.11 – 21.12).

Цього тижня досить ефективними виявляться дiловi зустрiчi i переговори. Гарний настрiй супроводжуватиме вас увесь тиждень, а будь-якi змiни виявляться на краще. Тiльки не метушiться, дотримуйтесь послiдовностi у будь-якому видi дiяльностi, щоб уникнути непорозумiнь. У четвер ви можете потрапити в ситуацiю, яка вже вiдбувалася з вами колись. Але накопичений досвiд дозволить вам не тiльки безболiсно пережити повернення до минулого, але отримати з нього масу користi.

 

КОЗЕРIГ (22.12 – 20.01).

Настали одноманiтнi трудовi буднi, зiрки з неба поки що не для вас. Доведеться просто виконувати завдання. Утiм, час зараз сприятливий i для старту нових бiзнес-проектiв. Не забувайте також про завершення старих справ, що накопичилися. У п`ятницю не вiдкладайте на потiм те, що намiтили на цей день, саме зараз важливо не пропустити момент. Родичi, можливо, потребують вашої допомоги. Проявiть турботу i тактовнiсть.

 

ВОДОЛIЙ (21.01 – 19.02).

Цього тижня вiрогiдна ситуацiя, коли довго виношуванi плани, якi нарештi здiйснилися, доведеться мiняти через новi обставини. Не виключено, що слiд наперед обговорити умови, за яких ви це зробите. Не намагайтеся вирiшити свої i чужi проблеми разом, iнакше до кiнця тижня вiдчуєте виснаження. У четвер цiкавiсть не доведе до добра, намагайтесь стримувати себе i не втручатися в чужi справи.

 

РИБИ (20.02 – 20.03).

Цього тижня перш нiж щось робити, подумайте. Не подумавши, нiчого робити не варто. У понедiлок не намагайтеся за будь-яку цiну довести свою правоту, в цiй ситуацiї краще вiдступити. Життя покаже, хто мав рацiю. Рiзнi нездужання у четвер наведуть вас на думку про необхiднiсть вести здоровий спосiб життя. У п`ятницю звернiть пильну увагу на правильне i своєчасне оформлення документiв. Суботу краще присвятити пасивному вiдпочинку.

Все по темі: астропрогноз  віщування  Гороскоп 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
20 Серпня, 2019 Вівторок
більше новин