«Гурби-Антонівці»: кременчужан запрошують на патріотичну гру до лісів Тернопільщини

Участь безкоштовна.

Кременчужан запрошують на патріотичну теренову гру «Гурби-Антонівці», яка розрахована на молодь 18-29 років з усієї України. Вона для тих, хто готовий прожити 60 годин у лісі. Гра проходитиме з 2 по 5 травня у лісовому масиві біля села Антонівці, Тернопільська область.

«Теренова гра «Гурби-Антонівці» спортивна патріотична гра для молоді з усієї України. Гра проходить на місці найбільшого бою УПА проти військ НКВС. Щороку тут збирається більше 350 молодих та активних людей, що не хочуть поринати у буденність, а прагнуть виходити за рамки, випробовувати себе, брати відповідальність та загартовувати тіло і дух.

Гра поєднує в собі елементи спортивного та морального вишколу. Прожити три дні в небезпечних умовах, постійно пересуваючись та ідучи на компроміс із собою, дається нелегко. Не раз доводиться сумніватися у власних силах ще при заповненні анкети. Але ті, хто все таки наважується зробити цей крок, пізніше розуміють, що перша гра – це збудник хвороби під назвою «Гурби», –йдеться в повідомленні. Спробувавши раз, сюди обов’язково повертаються знову.

Лісовий масив біля села Антонівці, Тернопільcька область

Також зазначається, що гра відбувається у лісі площею 20 км² та триває 3 доби без перерви, часто найцікавіші події розгортаються саме вночі. За перемогу змагаються 2 курені – «Вовки» та «Леви». А «життя» учасника – це нарукавна пов’язка. Перемогти – означає здобути найбільшу кількість балів: «вбити» якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій. «Вбити» – означає зірвати нарукавну пов’язку гравця у бої, застосовуючи лише прийоми боротьби, без прямих ударів.

Щороку на гру приїжджає декілька сотень юнаків та дівчат із всієї України. Учасники ночують без наметів, організованого харчування немає.

Участь безкоштовна.

Табір організовує Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Міністерство молоді та спорту України.

Зареєструватися можна за посиланням: http://gurby.org.ua/

Сторінка FB: https://www.facebook.com/gurby.org.ua/

 

Все по темі: «Гурби-Антонівці»  ліси Тернопільщини  патріотична гра 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин