На толоці разом із кременчужанами працюють Юрій Шаповалов і Віталій Малецький

Сьогодні, 20 квітня, зранку у всіх мікрорайонах Кременчука в зонах житлових забудов триває генеральне прибирання. Учасників загальноміської Толоки традиційно підтримали народний депутат України Юрій Шаповалов і міський голова Віталій Малецький.

Народний депутат України Юрій Шаповалов висловив слова щирої вдячності кременчужанам за те, що з року в рік вони долучаються до проведення Толоки.  Толока об’єднує людей різного віку, тому вона стала справжнім сімейним святом праці. Дуже добре, що ініціатива генерального прибирання дворів і мікрорайонів живе в місті багато років поспіль, і вона об’єднана  навколо спільного прагнення кременчуцької громади – зробити Кременчук кращим містом в Україні.

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що Кременчук постійно оновлюється та розвивається. І в цьому є  велика  заслуга  кременчужан. Сьогодні своєю працею вони допомагають і підтримують комунальні служби міста, які постійно працюють над тим, щоб  Кременчук став  містом без околиць.  Віталій Малецький подякував учасникам Толоки за активну громадську позицію, за те, що кожен із них є справжнім патріотом Кременчука.

 

Все по темі: Кременчук  Толока  Юрій Шаповалов і Віталій Малецький 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Січня, 2020 П’ятниця
22 Січня, 2020 Середа
21 Січня, 2020 Вівторок
16 Січня, 2020 Четвер
більше новин