Кременчужанам на замітку: визначено граничну вартість путівки (ліжко-дня)

21 березня 2019 було прийнято наказ Міністерства соціальної політики України № 416 (зареєстровано в Міністерстві юстиції 02.04.2019 № 338/33309) «Про встановлення граничної вартості путівки (ліжко-дня) у 2019 році».

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Згідно з даним наказом гранична вартість путівки (ліжко-дня) за надання послуг із санаторно-курортного лікування деяким пільговим категоріям громадян становить:

– для осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, осіб з інвалідністю внаслідок загального захворювання та осіб з інвалідністю з дитинства – 7 300,0 (405,5) грн без податку на додану вартість;

– для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворювань хребта та спинного мозку – 22 200,0 (634,3) грн без податку на додану вартість;

– для учасників бойових дій та учасників війни з числа учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, постраждалих учасників Революції Гідності – 8 760,0 (486,7) грн з податком на додану вартість;

– для громадян, які супроводжують осіб з інвалідністю І групи (за винятком осіб з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 6 130,0 (340,6) грн з податком на додану вартість.

Виходячи з встановленої граничної вартості путівки управління соціального захисту населення забезпечують санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, учасників війни), постраждалих учасників Революції Гідності, осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства, які перебувають на обліку в управліннях для санаторно-курортного лікування.

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням здійснюється в межах кошторисних призначень з врахуванням черговості згідно дати постановки на облік.

За більш детальною інформацією з питання забезпечення санаторно-курортними путівками осіб, які зареєстровані в Крюківському районі м. Кременчука просимо звертатись до управління соціального захисту населення за адресою: вул. І.Приходька, 90, каб. 118, тел. 6-21-95, та осіб, які зареєстровані в Автозаводському районі м. Кременчука – до управління соціального захисту населення за адресою: пр. Свободи, 66, каб. 25, тел. 75-86-82.

 

Все по темі: (ліжко-дня)  гранична вартість путівки  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет