«Відпочивайте на Полтавщині!»: кременчужан запрошують до участі в виставці-турсалоні

18-19 травня, в рамках святкування Дня Європи в місті Полтава проходитиме XIII Міжрегіональна виставка турсалон  «Відпочивайте на Полтавщині!».

За інформацією прес-служби міськради, цьогоріч головним мотивом проведення виставки-турсалону обрана  гастрономічна тематика.  На виставці плануюється демонстрація гастрономічних уподобань жителів Полтавського краю. На ній  будуть представлені традиційні та сучасні туристичні продукти Полтавщини, презентовані  блюда,   які готуються в   різних куточках Полтавського краю.

До участі в XIII Міжрегіональній виставці-турсалоні   «Відпочивайте на Полтавщині!» запрошуються всі кременчуцькі підприємства, які працюють у гастрономічній сфері.  Всі зацікавлені суб`єкти господарювання, які мають бажання презентувати на обласному рівні свої фірмові блюда та туристичні продукти за  додатковою інформацією можуть звертатися  до управління культури і туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, контактний телефон:  3-51-69.

Учасникам виставки-турсалону також буде запропоновано відвідати фестиваль «Решитилівська весна» (м. Решетилівка), Миргородський літературно-меморіальний музей Давіда  Гурамішвілі (м. Миргород), який відзначає 50-річчя від дня відкриття.

 

Все по темі: «Відпочивайте на Полтавщині!»  виставка-турсалон  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин