Кременчужан возитимуть на дачі безкоштовно (перелік маршрутів)

Пільговими перевезеннями зможуть скористатися лише кременчужани.

У 2019 році буде кардинально змінено підхід до пільгових перевезень жителів Кременчука до садово-городніх товариств.

Про це говорили на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що з метою підвищення  соціального захисту мешканців, які користуються садово-городніми ділянками, у Кременчуці щороку на весняно-літній період організовується безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян на дачі за рахунок коштів міського бюджету.  Про те, автобусами, які здійснюють такі перевезення, користуються і жителі прилеглих до Кременчука населених пунктів.

Він зазначив, що  у 2019 році буде кардинально змінено підхід до пільгових перевезень жителів Кременчука до садово-городніх товариств з впровадженням проїзного квитка. Пільговими перевезеннями зможуть скористатися лише кременчужани.

Департамент соціального захисту населення та питань АТО відпрацював питання з керівниками дачних кооперативів щодо маршрутів руху автобусів та списків громадян пільгових категорій, які мають дачі у їхніх товариствах і матимуть право  користуватися безкоштовним проїздом.  Керівник міста також підкреслив, що  перевезення здійснюватимуться великими сучасними автобусами.

 

Все по темі: безкоштовно на дачі  Кременчук  перелік маршрутів 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Лютого, 2020 Четвер
19 Лютого, 2020 Середа
18 Лютого, 2020 Вівторок
більше новин