Депутат Прокоп: у Кременчуці діє злочинна група відбирає житло у асоціальних мешканців

 

На сесії міськради депутат Олександр Прокоп зачитав звій депутатський запит до місцевої влади, Президента, Голови Верховної Ради, Генерального прокурора. Він стосується діяльності злочинної  групи, які шахрайським шляхом позбавляли кременчужан, що ведуть невпорядкований образ життя, їхнього житла.

За словами Олександра Прокопа, злочинці споюють асоціальних осіб алкогольними напоями невідомого походження, якимось сурогатом і потім вішають на них фіктивні борги, зобов’язання, оформлюють фіктивні заповіти, за якими потім відбирають нерухомість.

Нещодавно було затримано одного ділка, який намагався продати квартиру за підробленим паспортом. На ньому, як з’ясувалося, було оформлено аж 16 об’єктів нерухомого майна, при чому одним і тим же нотаріусом.

При перевірці даних про колишніх власників квартир, оформлених на даного шахрая, з’ясувалося, що половина з них вже померли протягом одного року. І з одним діагнозом – алкогольна інтоксикація.

Злочинці вишукують безгосподарне нерухоме майно, оформлюють право власності на підставних осіб, і продають його. Скільки діє така схема у Кременчуці, ще треба розібратися, зазначає Олександр Прокоп. Місту завдані збитки на мільйони. Адже ця безгосподарна нерухомість повинна надходити до муніципальної власності і потім розподілятися між тими, хто стоїть у черзі на отримання житла.

Крім того, дана злочинна група має у своєму розпорядження значні матеріальні ресурси і покровительство у правоохоронних органах, підкреслює депутат. А значить за їх  допомогою можуть уникнути об’єктивного розслідування.

Депутат просить вищі керівні органи узяти на контроль ситуацію у Кременчуці.

Після нього з сесійної трибуни виступила одна з ошуканих кременчужанок, яка позбулася своєї нерухомості, поки лежала у лікарні. Вона назвала прізвище нотаріуса Ганночки і колишнього начальника Автозаводського райвідділу Свириденка.

Cесія підтримала запит.

Все по темі: відбирає  група  житло  злочинна 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Листопада, 2019 Понеділок
15 Листопада, 2019 П’ятниця
більше новин