День пам’яті та примирення об’єднує різні покоління кременчужан

Сьогодні, 3 травня у Кременчуці в рамках відзначення Дня пам’яті та примирення біля Братської могили захисників Дніпра відбувся урочистий захід «Свято, що об’єднує покоління». 

За інформацією прес-служби міськради,  цього дня всі вони прийшли віддати данину пам’яті воїнам-визволителям і вклонитися ветеранам Другої Світової війни за ратний подвиг, здійснений ними у важкі воєнні та повоєнні роки минулого століття.

Із вітальним словом з нагоди величного свята – Дня Перемоги над нацизмом до всієї громади звернувся  секретар міської ради Юрій Гриценко. Особливо теплі слова він спрямував до представників старшого покоління кременчужан, які стали учасниками битви з нацизмом і які у важкі для нашої країни часи ціною надлюдських зусиль кували перемогу на фронтах, в тилу та у підпіллі. Юрій Грищенко побажав всім добра і радості, оптимізму і непохитної віри в те, що завтрашній день української держави обов’язково  буде щасливим, бо  за це боролися герої минулої війни, бо за це борються їх нащадки в наші часи на сході країни.

Хвилиною мовчання, військовим салютом та живими квітами, покладеними до підніжжя Братської могили захисників Дніпра, вшанували учасники урочистостей пам’ять полеглих на фронтах Другої світової війни. Із концертною програмою перед присутніми виступили самодіяльні артисти вокального ансамблю територіального центру соціального обслуговування Автозаводського району «Кременчужанка», юні таланти загальноосвітньої школи №24 і Кременчуцького льотного коледжу.

Все по темі: День пам'яті та примирення  Кременчук  святковий захід 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин